Alyans ve Takı İzmir

Temizocak Kuyumculuk / Alsancak

Temizocak Kuyumculuk / Alsancak Hakkında

Temizocak Hakkında;
Temizocak, 1936 yılından bu yana mücevher sektöründe faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. 3. nesilin görev başında olduğu Temizocak, güven ve yaratıcılık üzerinde yükselen, değer yaratan ve kusursuz işleyen kurumsal bir organizasyondur.

Temizocak, mücevher tasarım ve uygulamalarını, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında, her biri alanında uzman çalışanları ile gerçekleştirir. Eşsiz koleksiyonlarını, hem yurt içinde hem yurt dışında başarı ile tanıtan Temizocak, ülke ekonomisine değer katan yenilikçi bir kuruluştur.

Türkiye’nin entegre üretim gerçekleştirilen, ilk kuyumcu fabrikasını kuran Temizocak, altın zincir – kolye – bilezik gibi takılar yanında, ürettiği gümüş tablolar, altın ve gümüş hediyelik eşyaları da müşterilerine sunmaktadır.

Değerli maden ve taşları, bir sanatçı duyarlılığı ile yorumlayan Temizocak, 1988’den bu yana, Temizocak sanat galerisi ile yerli ve yabancı pek çok sanatçının, benzersiz eserlerini sevenleri ile buluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

Temizocak, bugün yılların verdiği birikim ve deneyim ile sektörde kalite, güven ve zarafetin sembolü seçkin bir markadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Bulvarı No.211 35220 Alsancak-İZMİR

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.