Temizocak Kuyumculuk / Alsancak

Temizocak Kuyumculuk / Alsancak


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Temizocak Kuyumculuk / Alsancak sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Temizocak Hakkında;
Temizocak, 1936 yılından bu yana mücevher sektöründe faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. 3. nesilin görev başında olduğu Temizocak, güven ve yaratıcılık üzerinde yükselen, değer yaratan ve kusursuz işleyen kurumsal bir organizasyondur.

Temizocak, mücevher tasarım ve uygulamalarını, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında, her biri alanında uzman çalışanları ile gerçekleştirir. Eşsiz koleksiyonlarını, hem yurt içinde hem yurt dışında başarı ile tanıtan Temizocak, ülke ekonomisine değer katan yenilikçi bir kuruluştur.

Türkiye’nin entegre üretim gerçekleştirilen, ilk kuyumcu fabrikasını kuran Temizocak, altın zincir – kolye – bilezik gibi takılar yanında, ürettiği gümüş tablolar, altın ve gümüş hediyelik eşyaları da müşterilerine sunmaktadır.

Değerli maden ve taşları, bir sanatçı duyarlılığı ile yorumlayan Temizocak, 1988’den bu yana, Temizocak sanat galerisi ile yerli ve yabancı pek çok sanatçının, benzersiz eserlerini sevenleri ile buluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

Temizocak, bugün yılların verdiği birikim ve deneyim ile sektörde kalite, güven ve zarafetin sembolü seçkin bir markadır.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Cumhuriyet Bulvarı No.211 35220 Alsancak-İZMİR
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Temizocak Kuyumculuk / Alsancak ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Temizocak Kuyumculuk / Alsancak hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap