Tarz Alyans


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Tarz Alyans sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Ayarman ailesi 1974 yılında açtığı ilk perakende mağaza ile kuyumculuk hayatına başladı. 1997 yılında açılan fabrika ile şirketlesmeye geçildi. Bu tarihten itibaren 2. kuşak aile fertleriyle imalat, toptan ve perakende satış zincirleriyle kuyumculuk faaliyetleri devam etmektedir.

Bu tarihte başlayan toptancılık faaliyetleri 2005 yılına kadar ulusal çapta devam etti. 2005 yılında açılan İstanbul ofisi ile beraber ihracat çalışmaları başlatıldı. Uluslararası Dubai, Moskova, Bangkok, Atina, Selanik ve Münih kuyumculuk fuarlarına katılarak ihracat çalışmaları hızlandırıldı.


Münih'teki ofis aracılığıyla Almanya, Avusturya, Hollanda ve Belçika'daki kuyumculara direk servise başlandı. Avrupa çalışmaları Fransa ve İngiltere ile devam etmektedir.

2011 yılında açılan kapalıçarşı mağazası ile İstanbul çalışması büyütüldü. Tüm Anadolu servisi bu mağazadan takip edilmeye başlandı.

Tarz Alyans 2009 yılında yapılan ortak girişim ile Bangkok'da mücevher imalatına başlandı. Bangkok'dan ithal edilen mücevherler Türkiye çapında dağıtılmaya devam ediyor.


Son kullanıcılara yönelik Alyans ve Pırlanta Butik çalışması 2011 yılında Nişantaşı Alyans Butik İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana'daki 5 mağazasıyla hizmete devam etmektedir.

Alyans Butik koleksiyonu içeriğindeki sınırsız alyans çeşidine ek olarak Tektaş, Sırataş; Tamtur pırlanta yüzük koleksiyonu ile hediyelik nişan ve düğün alışverişlerinde başlangıç noktası olması hedefleniyor.

2013 yılında yapılan yurtdışı atılım planı ile 2014 yılında Tokya, Münih, SanPetersburg, Moskova, Lasvegas, SaoPaolo ve İstanbul fuarlarına katılım planlanmıştır.

AŞK MELEĞI OKUNU HER AN SIZE DE FIRLATABILIR !

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Izmir Kemeraltı Mağazamız : 928 Sok. No:38 Kemeraltı - IZMIR - Izmir Alsancak Mağazamız : 1382 Sok. No: 4/A Alsancak IZMIR
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Tarz Alyans ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tarz Alyans hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap