Tarz Alyans

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Diğer, İzmir

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

İzmir

Karya Alyans

Evliliği simgeleyen alyans seçimi gelin ve damatlar için önem arz eder. En ...

Safira Pırlanta
102

Konak

Safira Pırlanta

Safira Kuyumculuk & Mücevher 21 yılı aşan üretim ve satış deneyiminden sahi...

İzmir

Fagold

En şık en modern ve en moda tektaş modelleri için sizleri Fagold'a bekliyor...

Hakkında

Ayarman ailesi 1974 yılında açtığı ilk perakende mağaza ile kuyumculuk hayatına başladı. 1997 yılında açılan fabrika ile şirketlesmeye geçildi. Bu tarihten itibaren 2. kuşak aile fertleriyle imalat, toptan ve perakende satış zincirleriyle kuyumculuk faaliyetleri devam etmektedir.

Bu tarihte başlayan toptancılık faaliyetleri 2005 yılına kadar ulusal çapta devam etti. 2005 yılında açılan İstanbul ofisi ile beraber ihracat çalışmaları başlatıldı. Uluslararası Dubai, Moskova, Bangkok, Atina, Selanik ve Münih kuyumculuk fuarlarına katılarak ihracat çalışmaları hızlandırıldı.


Münih'teki ofis aracılığıyla Almanya, Avusturya, Hollanda ve Belçika'daki kuyumculara direk servise başlandı. Avrupa çalışmaları Fransa ve İngiltere ile devam etmektedir.

2011 yılında açılan kapalıçarşı mağazası ile İstanbul çalışması büyütüldü. Tüm Anadolu servisi bu mağazadan takip edilmeye başlandı.

Tarz Alyans 2009 yılında yapılan ortak girişim ile Bangkok'da mücevher imalatına başlandı. Bangkok'dan ithal edilen mücevherler Türkiye çapında dağıtılmaya devam ediyor.


Son kullanıcılara yönelik Alyans ve Pırlanta Butik çalışması 2011 yılında Nişantaşı Alyans Butik İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana'daki 5 mağazasıyla hizmete devam etmektedir.

Alyans Butik koleksiyonu içeriğindeki sınırsız alyans çeşidine ek olarak Tektaş, Sırataş; Tamtur pırlanta yüzük koleksiyonu ile hediyelik nişan ve düğün alışverişlerinde başlangıç noktası olması hedefleniyor.

2013 yılında yapılan yurtdışı atılım planı ile 2014 yılında Tokya, Münih, SanPetersburg, Moskova, Lasvegas, SaoPaolo ve İstanbul fuarlarına katılım planlanmıştır.

AŞK MELEĞI OKUNU HER AN SIZE DE FIRLATABILIR !


İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Izmir Kemeraltı Mağazamız : 928 Sok. No:38 Kemeraltı - IZMIR - Izmir Alsancak Mağazamız : 1382 Sok. No: 4/A Alsancak IZMIR

Tarz Alyans Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.