Safira Pırlanta

E-posta Gönder

Safira Pırlanta Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Safira Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleri neler?

  Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Safira Pırlanta Hakkında

Safira Kuyumculuk & Mücevher 21 yılı aşan üretim ve satış deneyiminden sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren altın, gümüş, pırlanta konusunda üretim, satış ve ihracat yapan uzman kadroya sahip olan sirketimiz; altın sektöründe 22 ayar bilezikten sete, 14 ayar yüzükten kolyeye, 8 ayar kelepçeden bilekliğe, pırlanta sektöründe tektaştan beştaşa, gerdanlıktan su yolu bilekliğe, küpeden zümrüt, yakut, safir, zultanite taşına kadar ithalat, ihracat, üretim ve satışını yapmaktadır.

Orta ölçekli bir şirket olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede beş şube ve yurt içine ihracat ile altın ve mücevher sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde, satışta; başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan Safira Kuyumculuk & Mücevher gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteginizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Anafartalar Cad. No:433 Kemeraltı KONAK

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Safira Pırlanta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.