Alyans ve Takı İzmir

Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher

Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher Hakkında

Çorapçıoğlu Kuyumculuk 1962 yılında İzmir Kemeraltı çarşısında kurulmuş, üç yıl sonra Karşıyaka Çarşısına taşınarak 50 yıla yakın bir süre boyunca Karşıyaka Çarşısında faaliyet göstermiştir.

Firmanın kurucusu merhum Rıza Demir Çorapçıoğlu, mesleğe 7 yaşındayken İstanbul Kapalı Çarşıda çırak olarak başlamış, Kuyumculuk Sanat Mektebinde eğitimini alarak devam etmiş, 2005 yılında vefat edene kadar 65 yıl boyunca aralıksız çalışarak hep işinin başında olmuştur.

Firmanın devamlılığını sağlayan ailenin 2.kuşak temsilcisi Arif Çorapçıoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunudur.

Mesleğin içinde yetişen Çorapçıoğlu mezuniyetten kısa bir süre sonra aile mesleği olan kuyumculuk işine geri dönmüştür.

İlk kurulduğu yıllarda her türlü altın takı imalatı ve perakende satışı ile faaliyet gösteren firma, zaman içinde mücevher konusunda uzmanlaşarak, altın çeşitlerinin yanında kendi tasarımı ve imalatı mücevher ürünleri ile de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Firma 2014 yılının 2.yarısında Karşıyaka Çarşısındaki faaliyetine son vermiş ve Bostanlı Vilayetler Evi sırasındaki yeni yerine taşınmıştır.

Zengin alyans, mücevher ve altın çeşitlerini sunabilmek için müşterilerini otopark problemi olmayan, sakin, ferah ve huzurlu yeni iş yerine beklemektedir.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Cengiz Topel Cd. No:23 D:4 Bostanlı - Karşıyaka

  • Haritadaki Konumu

    Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.