Falkel Eşsiz Düğün Fikirleri

E-posta Gönder

12 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Bayraklı, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Hakkında

Işıltılı harflerle özel davetlerinizi renklendirmeye ne dersiniz?


Evlilik sürecinde kimi zaman organizasyon mekânınızda kimi zaman da evinizdeyiz. Hayallerinizi dilediğiniz ekrana yansıtıyor; hiçbir yerde göremeyeceğiniz benzersiz bir hizmet sunuyoruz. İsimlerinizi yahut düğün tarihinizi istediğiniz zemine yansıtıyoruz. Kimi zaman ağaçların arasından isimleriniz parıldıyor kimi zaman da nikah masanızın arkasından… Zemine yahut tercihen kurulabilir platformumuza dilediğiniz yazıyı yansıtabiliyoruz.


Üstelik yalnızca aydınlatma noktasında değil; davet alanınıza farklı bir hava katacak kutu harf noktasında da destek oluyoruz. Bazen ‘’LOVE’’ yazısı bazen de isminizin baş harfleri… İstediğiniz kutu ile mekânınızı renklendiriyoruz.


Üstelik sunduğumuz bu hizmetlerde düğün.com çiftlerine özel kampanyalarımız da oluyor. Bu eşsiz hizmeti düğün fotoğraflarınızla ölümsüzleştirmek ise harikulade oluyor. Misafirlerinizin de bu dekordan etkileneceğine eminiz.


Organizasyon günü daha siz mekâna gelmeden biz orada oluyor hazırlıklarımıza başlıyoruz. Ekranı yahut aydınlatmalarımızı kuruyoruz. Sizi bu noktada asla strese sokmuyoruz. Biliyoruz ki düğün süreci düğün sahipleri açısından her ne kadar mutlu olsa da bir o kadar da stresli geçen bir süreç. Pek çok aşama ve yapılacak listesinde pek çok madde… Bunlarla tek tek uğraşırken bir de başka bir stres kalemi eklemiyoruz. Bizim amacımız yalnızca keyif almanızı sağlamak. Bulunduğunuz ortamdan daha fazla keyif alın… Bu yüzden kendi sorumluluklarımızın bilincinde olarak hareket ediyoruz.


Düğün, nişan yahut kına günü geldiğinde hem sizi hem de misafirlerinizi dilediğiniz ekranlar yahut aydınlatmalar ile karşılıyoruz…


Siz de organizasyonunuz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsunuz; yapmanız gereken oldukça kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Falkel Eşsiz Düğün Fikirleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımıza aklınıza takılan sorabilir, belki de İzmir düğün ekipman kiralama arayışınıza son dahi verebilirsiniz.

İletişim

Ömer Doğan, Su Esin

  • Adres: Folkart Towers A Kule No:47 Kat:26 D:2601| İZMİR

Falkel Eşsiz Düğün Fikirleri Yol Haritası

12 yorum


E&S

Ebru & Serhat

Düğün Tarihi: 27.05.2017

Düğün mekanımız yansıtmaya uygun olmadığı halde bir yolunu bulup bizi kırmadılar düğün albümümüzde yansıtmanın olduğu fotoğraflar daha bir farklı çekici keşke önünde biraz daha fotoğraf çekilseydik gelin damat olarak.Çiftlere önerimdir bol bol fotoğraf çektirin yansıtmayla.

Z&Z

Zehra & Zafer

Düğün Tarihi: 13.05.2018

Evlenme teklifimde, nikahımda, düğünümde hepsinde kiraladık. Bayıldık ışık gücü ve doğallık yok böyle bir şey

C&B

Ceyda & Bülent

Düğün Tarihi: 12.05.2018

Her şeyden önce iletişim kurabiliyorsunuz oldukça yardımcı oldular bize düğünümüze gelip kurdular bütün sistemi zamanı geçirmeden tam saatinde oradaydılar ve gerçekten çok farklı bir şey kazandırmışlar bence düğün sektörüne. emeklerinizin karşılığını almanız dileklerimizle. :)

E&M

Elif & Murat

Düğün Tarihi: 10.05.2018

koca salonda davetlilerin en çok ilgisini bu yansıtma çekti. herkes önünde fotoğraf çektirmiş iyi ki tercih etmişiz tavsiyem önceden rezervasyon yaptırın zor boşluk bulduk ellerinize sağlık

A&M

Ayşe & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.05.2018

türkiyede bu işi böyle bu fiyata yapabilmek..harikasınız düğünümü güzelleştirdiniz

P&A

Pınar & Ali

Düğün Tarihi: 06.05.2018

Gerçekten "eşsiz" oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

K&T

Kadriye & Turan

Düğün Tarihi: 06.05.2018

"Herkes neredeyse benzer düğün yapıyor, ilk defa kendi düğünümde gördüğüm bir şeyin olması ve herkesin beğenmesi bu fiyata mümkünmüş."

S&M

Sude & Mert

Düğün Tarihi: 02.05.2018

Hiçbir düğünde görmediğimiz bir hizmetti ve böyle bir hizmetle düğün.com'da karşılaştığımız için çok şanslıyız Su hanım ve Ömer beyin ilgisi, düğünde misafirlerin beğenisi... her şey harikaydı...

B&T

Büşra & Türker

Düğün Tarihi: 29.04.2018

Farklılık olduğu için başta braz çekindim denemeye ama eşimin ısrarıyla düğünümüze konuk ettik iyi kide eşimi dinlemişim teşekkürlerrr!

M&M

Melike & Mithat

Düğün Tarihi: 07.09.2017

düğünümde en memnun kaldığım şeylerin başında geliyor çok içime sindi fotoğraftakilerden daha güzel oldu... tavsiye ediyorum :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!