Bando Organization

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - şov

Önerilen Firmalar

Pertaş Ulaşım
5

Çiğli

Pertaş Ulaşım

Tiyatral Nikah Sanatçısı
1 14

Konak

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Temsili Nikah Memuru
3

Konak

Temsili Nikah Memuru

Hakkında

En güzel günlerinizde organizasyonunuzu renklendirmek ister misiniz? Akıllarda kalıcı bir akşam geçirmeniz için faaliyet gösteren Bando Organization, unutulmaz anlarınızda yanınızda. Alanında uzman bir ekiple bando takımı oluşturduğumuzu ve tecrübeleriyle keyifli bir akşam yaşatacaklarını söyleyebiliriz.


Beşiktaş’ta faaliyet gösteriyoruz. İhtiyacınıza göre en uygun ekibi ve enstrümanı seçtiğimiz ve organizasyonunuz için kullandığımızı söyleyebiliriz. Çeşitli ve geniş enstrümanımızı misafirlerimizin talebi doğrultusunda kullanıyoruz. Ekibimizi düğün bandosu, gelin alma bandosu, pasta kesimi bandosu, welcoming, klasik bando, düet, trio gibi birçok farklı şekilde kullanabiliyoruz. Eğlenceli bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz ve bu ekibimizin tek amacının geceyi keyifli ve renkli bir hale getirmek olduğunu bilmenizi istiyoruz. Ekibimizin güler yüzlü bir kadrodan oluştuğunu belirtelim. Bando organizasyonu, gecelerde farklı ve renkli bir hale getirmek için kullanılır. Bizim de bunun bilincinde olarak çalıştığımızı, samimiyeti ve eğlenceyi gecenizde mümkün olduğu kadar yaşatacağımızı belirtmek istiyoruz.


Organizasyonun akışını düzenlemek için sizinle öncesinden iletişime geçiyoruz. Taleplerinizi ve kafanızdakileri bizimle paylaşıyorsunuz ve isteklerinize göre bir yol çiziyoruz. Hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.


Açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby showerlar, sünnet düğünleri, nişan, nikah, kına, davet ve resepsiyon, lansmanlar, fuarlar, toplantılar ve bunun gibi birçok özel günde faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda tecrübeli yönetici kadromuz size farklı fikir ve önerilerde de bulunabiliyor.


Fiyatlarımız sahnede kalacağımız saate, organizasyon türünüze, sağladığımız hizmete ve bunun gibi detaylara göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen geri dönüş sağlıyoruz ve bu özel organizasyonunuza renk katmak için planlamalara başlıyoruz. Bando Organization ile eğlenceli etkinlikler artık çok daha kolay.

İletişim

Can Tekin

  • Adres: İzmir

Bando Organization Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!