Abiye ve Nişanlık

Erzurum Abiye ve Nişanlık

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Vücut Tipine Göre Abiye ve Nişanlık Seçimi

Abiye ve nişan kıyafeti seçerken vücut tipiniz size yol gösterebilir. Vücut tipinize uygun bir seçim yaparsanız kusursuz görünmeniz garanti olacaktır. Kalın kollara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız truvakar ya da uzun kollu abiyelere yönelmenizde fayda var. Bu tarz modeller dikkatleri kollarınızdan uzaklaştırmanıza yardımcı olacaktır. Kısa boylu bir gelin adayıysanız nişan elbisesi olarak kuyruklu, şifon uzun abiye tercih edebilirsiniz. Sanılanın aksine uzun elbiseler sizi daha kısa göstermez. Hatta tasarımın kuyruğu sayesinde olduğunuzdan daha uzun bile görünebilirsiniz. Tabii elbisenizi yüksek topuklu ayakkabılarla desteklemeyi de unutmayın. Eğer bir davete katılacaksanız ve uzun elbise giymek istemiyorsanız da kısa abiyeler her zaman seçenekleriniz arasında. Bandaj formda mini bir abiye ile hem seksi hem de olduğunuzdan daha uzun gözükebilirsiniz. ( “Vücudunuza Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemizi inceleyerek sizin için doğru abiye ve nişanlık nasıl olmalı daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Seçimi Abiye ve nişanlığınızı seçerken organizasyonun yapılacağı mekan size yol gösterebilir. Eğer mekanın özelliklerini göz önünde bulundurarak kıyafet seçimi yaparsanız uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Gösterişli atmosferi olan kapalı bir salonda nişan töreninizi yapmayı düşünüyorsanız tok kumaştan, göz dolduran kabarık bir nişanlık seçebilirsiniz. Sade bir stiliniz varsa ve vücut hatlarınız orantılıysa balık kesim bir abiye elbise de tercih edebilirsiniz. Bir otelin bahçesinde ya da kır düğünü mekanında yapılan bir davete katılacaksanız ipek tül kumaşların kullanıldığı şık bir beyaz abiye giyebilirsiniz. Tabii eğer katılacağınız davet bir tanıdığınızın düğünüyse nezaket kuralları gereği beyaz giymemenizi tavsiye ederiz. Onun yerine pudra, bebe mavisi, sarı ya da lila gibi açık tonlar kullanabilirsiniz.

Erzurum’daki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmak elinizde.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları