Aydın Abiye ve Nişanlık

İstediğin nişanlık modelini kolayca bulman için listelediğimiz Aydın nişanlık moda evlerini incele, beğendiğin modeller için ücretsiz teklif al ve Düğün.com çiftlerine özel indirimlerden faydalanarak nişanlığına sahip ol!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kusursuz Görünme Tüyoları: Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kilo problemi pek çok kadının yaşadığı bir sıkıntıdır. Eğer siz de kilo sorunu yaşayan bir gelin adayıysanız nişanlık seçerken bazı durumlara çok daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Vücudunuzun kilo fazlası olan bölgelerini kamufle ederek kusursuz görünüme yaklaştıracak abiye çeşitleri seçmelisiniz. Örneğin fazla kilolarınız karın bölgenizde yer alıyorsa elma vücut tipine sahipsiniz demektir. Bu durumda elma vücut tipine uygun olan robadan tarzı abiye elbiseler tercih etmelisiniz. Eğer basenleriniz genişse ve kilo probleminizi basen bölgesinde yaşıyorsanız armut vücut tipine uygun nişanlık abiye modelleri sizin için uygun olacaktır. Kalın kollara sahipseniz uzun kollu abiye modelleri, kalın bacaklara sahipseniz de uzun abiye modelleri tercih etmenizi öneririz. Ayrıca koyu renkler tercih ederek de ince görünebileceğinizi unutmayın. Mesela siyah abiye modelleri kilolarınızı gizlemenin en basit yöntemidir. Ayrıca doğru korse kullanımı da seçeceğiniz elbise üzerinde oldukça etkili olacaktır. Bu nedenle elbise denerken yanınızda korse bulundurmaya dikkat edin.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları