Çırağan Palace Kempinski *

Çırağan Palace Kempinski

Çırağan Palace Kempinski'de masal gibi bir düğün ve romantik bir balayı...

Çırağan Palace Kempinski'nin büyüleyici tarihi sarayında evlilik planları yapan çiftlere hem muhteşem bir düğün, hem de son derece romantik bir atmosferde balayı imkanı... Her köşesinde tarihin izlerini taşıyan, bir zamanlar sultanlara ev sahipliği yapmış, İstanbul'un tek Saray Oteli Çırağan Palace Kempinski, tarihi dokuyu modern dokunuşlarla harmanlayan, nefes kesici bir Boğaz manzarasına sahip. Çırağan Sarayı, düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için muhteşem bir düğün organizasyonu ve harika bir balayı paketi sunuyor.

Çırağan Palace Kempinski, Nisan 2007'de kapsamlı bir renovasyon çerçevesinde tamamlanan yeni dekorasyonu ve renkleri ile sarayda düğün yapma hayali kuran çiftlere unutamayacakları bir düğün ve özel süitlerde romantik bir balayı geçirmeyi vadediyor.

Düğünlerini Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirenler için özel olarak hazırlanan deniz manzaralı Balayı Odası'nda gül yaprakları ile karşılama, şampanya eşliğinde çikolata kaplı taze çilekler ve kırmızı "aşk" pastası, özel yatak takımları, üzerinde Çırağan Kempinski İstanbul logosu ve altın renkli kalpler bulunan bornoz ve terlik takımları, mumlarla aydınlatılmış romantik bir atmosfer ve sabah odaya şampanyalı kahvaltı servisi...

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

YORUMLAR (1)
+ Yorum Yaz
  • BO Düğün Tarihi: 31/10/2014

    Tek kelimeyle mukemmeldi herşey çok güzeldi yetkililerin ilgisi personelin hizmeti ses sistemleri çok güzeldi memnun kaldım ve ulaşımı rahattı organizasyonunu kendim yaptığım için çok güzel gerçekleşti.

Çırağan Palace Kempinski ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çırağan Palace Kempinski hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ