Çırağan Palace Kempinski

Çırağan Palace Kempinski

* Bu Mekan hakkında detay bulunmamaktadır.

Çırağan Palace Kempinski'de masal gibi bir düğün ve romantik bir balayı...

Çırağan Palace Kempinski'nin büyüleyici tarihi sarayında evlilik planları yapan çiftlere hem muhteşem bir düğün, hem de son derece romantik bir atmosferde balayı imkanı... Her köşesinde tarihin izlerini taşıyan, bir zamanlar sultanlara ev sahipliği yapmış, İstanbul'un tek Saray Oteli Çırağan Palace Kempinski, tarihi dokuyu modern dokunuşlarla harmanlayan, nefes kesici bir Boğaz manzarasına sahip. Çırağan Sarayı, düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için muhteşem bir düğün organizasyonu ve harika bir balayı paketi sunuyor.

Çırağan Palace Kempinski, Nisan 2007'de kapsamlı bir renovasyon çerçevesinde tamamlanan yeni dekorasyonu ve renkleri ile sarayda düğün yapma hayali kuran çiftlere unutamayacakları bir düğün ve özel süitlerde romantik bir balayı geçirmeyi vadediyor.

Düğünlerini Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirenler için özel olarak hazırlanan deniz manzaralı Balayı Odası'nda gül yaprakları ile karşılama, şampanya eşliğinde çikolata kaplı taze çilekler ve kırmızı "aşk" pastası, özel yatak takımları, üzerinde Çırağan Kempinski İstanbul logosu ve altın renkli kalpler bulunan bornoz ve terlik takımları, mumlarla aydınlatılmış romantik bir atmosfer ve sabah odaya şampanyalı kahvaltı servisi...

Detayları inceleyip, teklif alabileceğiniz Oteller - Düğün Mekanları

İstanbul Oteller Harita Üzerindeki Yerleri

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı