Batı Panorama

Favorilerime Ekle 18532 kez incelendi
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Batı Panorama sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİYAT TEKLİFİ AL

Batı Panorama

Favorilerime Ekle 18532 kez incelendi
Maks. kapasite 1000
Bölge Büyükçekmece
Yetkili Kişi Cemil Yağcı
Websitesi Tıklayın
Detaylı Bilgiler
Her şey dahil düğün paketi 4.000 TL'den başlayan fiyatlarla!

Sonbahar ve kış aylarına özel deniz manzaralı ve bahçeli 500 kişilik kapalı mekanımızda tüm organizasyon hizmetleri dahil 4.000 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kampanya detaylarını içeren dosyayı yüklemek için hemen tıklayın.

Batı Panorama Hakkında

İstanbul Büyükçekmece'de, cennet gibi bir vadinin eteklerinde, üç ayrı düğün bahçesi ile efsanevi düğün ve davetlere ev sahipliği yapan Avrupa yakası, yaz sezonunda düğün töreninizi sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar organize ediyor.

Kır düğünü hayal edenler ve rezervasyon yaptırmak için geç kaldığını düşüneler hiç üzülmesin; Avrupa yakasının birbirinden güzel tasarlanmış üç ayrı düğün bahçesinde sizin için hala yer var.

Süslemeden servis tabağına, düğün provalarına kadar her ayrıntıda yanınızda olan Avrupa yakasının profesyonel ekibi, sizi hiç yalnız bırakmıyor.

Düğün süslemelerinde sizin tercih ettiğiniz renkte dekoratif organze kumaş masa örtüsü, sandalye kuşağı, ses, ışık sistemi & DJ performans piyanist ve bayan sanatçı size düğün hediyesi.

İki saatlik nikah törenleri ve kına gecesi

Evlilik töreninizden bir gece önce geleneksel kına gecesini, dilediğiniz gibi ister kapalı mekanda isterseniz gece açık havada size özel konseptte organize ediyor. Rüya gibi bir nikah töreni ertesi gün sizi bekliyor. Web sitemizden bizi takip edebilir fırsatları yakalayabilirsiniz.
Sadece hafta içi günlerde organize edilen nikah törenleri, saat 11:00'dan 23:00'e kadar iki saat aralıklarla organize ediliyor. Nikah kokteyl menüleri ise; kişi başı 25 YTL ve 30 YTL aralığında çeşitli servis seçenekleri ile sunuluyor.

Yorum Yap

Mekana sormak için tıkla.