Berrak İstanbul Tekneleri*

Berrak İstanbul  Tekneleri
İstanbul, denizlerle çevrili eşsiz bir şehir. Böyle bir şehirde yaşarken deniz üzerinde davetler bir vazgeçilmez oluyor.

Farklı boy ve kapasitelerdeki üç Berrak Teknesi de, İstanbul Boğazı veya Marmara Denizi sularında keyifli organizasyonlar için özel olarak tasarlanmış olup, bu güzellikleri “denizden” yaşamak isteyenlerin tercih ettiği ““yüzer mekanlar” olarak 2009 yılından bu yana gururla hizmet vermektedir.
Dilerseniz, tekne içinde verilecek kokteyl veya akşam yemeği davetleriniz için, dilerseniz davetlilerinizin davet mekanına deniz yolu ile ulaşımını sağlamak için kullanabileceğiniz teknelerimizde, amaca uygun,aynı zamanda şık ve kaliteli ikram çeşitlerimiz ile de hem göze hem de damağa hitap etmeyi ihmal etmiyoruz.

Berrak Tekneleri, konfor ve güvenliğe ilişkin her türlü ayrıntının düşünülmesiyle olduğu kadar, deneyimli ve profesyonel ekibinin gösterdiği özen ve dikkatle de Boğaz’da farklılık yaratmaktadır.

Sizleri de “en özel günleriniz için” bu farklılığı ve “Boğaz'ın Berrak güzelliğini” yaşamaya çağırıyoruz! Berrak Istanbul teknesi 32 metre boyunda, 7 metre genişliğinde olup, toplam taşıma kapasitesi 175 kişidir. Yemek düzeninde maksimum 120 - kokteyl düzeninde 150 kişi ağırlanmaktadır. Berrak II teknesi 18 metre boyunda, 5,60 metre genişliktedir. Taşıma kapasitesi 34 olup, yemek düzeninde 25 - kokteyl düzeninde 34 kişi ağırlanmaktadır. Berrak III teknesi 2012 yılında suya inen ve filonun en genç üyesidir. 22 metre boyunda, 6,30 metre genişliğindedir. Taşıma kapasitesi 70 kişi olup, Yemek düzeninde 50 kişi, kokteyl düzeninde 70 kişi ağırlanmaktadır. Tüm teknelerde catering hizmeti sunulmakta olup, organizasyon niteliğine göre özel menülerimiz ve kişiye özel seçimler yapabileceğiniz alternatifler mevcuttur.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Berrak İstanbul Tekneleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Berrak İstanbul Tekneleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap