Samsun Tarihi Düğün Mekanları

Düğününü tarihe tanıklık etmiş, nostalji kokan bir mekanda yapmayı mı düşünüyorsun? Samsun'un tüm tarihi düğün mekanlarını senin için listeledik. Sana düşen tek şey oturduğun yerden mekanları inceleyip, beğendiklerinden fiyat teklifi istemek!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Samsun Tarihi Mekan Düğünleri

Geçmişin büyüsüne kapılmış bir çiftseniz konak düğünü ya da bir köşk düğünü yapmak tam size göre. Tarihi mekanlar, nostaljik düğünler için biçilmiş kaftan. Mekandan dekorasyona, gelinlikten damat aksesuarlarına kadar bütün seçimlerinizi nostaljik tarzda yaparsanız kusursuz bir tarihi mekan düğününe sahip olabilirsiniz. Samsun’da yaşayan bir çiftseniz, şehrinizdeki tarihi mekanları inceleyerek size uygun bir düğün yeri bulabilirsiniz. Düğün mekanınıza karar verirken seçtiğiniz tarihi mekanın kapasitesinin sizin misafirlerinizi ağırlayabileceğinden emin olmalısınız. Eğer kalabalık bir konuk listeniz varsa bir yalının ya da köşkün en büyük balo salonunu kiralayabilirsiniz.

Tarihi mekan düğünü planlıyorsanız organizasyon firmanız ile anlaşarak düğün dekorasyonunuzda eskiye dönük esintiler barındırmanız hoş olabilir. Altın yaldızlı kristal kadehler, altın renkli çatal bıçaklar, taşlı masa süsleri ve dantel masa örtüleri köşk ve konak düğünlerine çok yakışan dekorasyon unsurlarından.

İçerisinde yaşanmışlık barındıran eski bir köşk ve nostaljik düğün dekorasyonu yaptığınız tarihi bir düğünde gelinlik seçiminizi yaparken vintage modellere bakmanızı öneririz. Gelinlikçi firmalarına göz atarak püsküllere, kabarık kollara ya da bilekte biten eteklere sahip vintage gelinlikler bulabilirsiniz. Damat adayları ise köstekli cep saatleri, fötr şapkalar kullanarak retro bir hava yakalayabilir.

Tarihi mekanda bir düğün yapmayı düşünüyorsanız gelin arabası seçiminizi de klasik modellerden yana kullanabilirsiniz. Vosvoslar, eski Amerikan arabaları ya da nostaljik limuzinler tarihi düğünler için harika bir gelin arabası seçimi olabilir.

Samsun’daki tarihi düğün mekanlarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki düğünü yapmak beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak köşkte, konakta ya da yalıda düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.