Kayseri Tarihi Düğün Mekanları

Bir Tarihi mekanda düğün yapmak istiyorsan doğru adrestesin! Düğün.com'da Kayseri'nin tüm tarihi düğün mekanlarına göz at, firmaları incele, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Tarihi Mekan Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Tarihin dokusunu hissedebileceğiniz tarihi mekanlarda nasıl bir dekorasyon uygulanacağına karar vermeden önce, düğün konseptinizi belirlemeniz yerinde olacaktır. Böylece dekorasyondan düğün pastanıza, nikah şekerinden düğün davetiyenize kadar düğününüzün bütününde uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Tarihi bir mekanda gösterişli dekorasyon uygulamalarına yer verebilirsiniz. Örneğin düğün konsept renginizi beyaz olarak belirlediyseniz, gelin yolu ve gelin takında, masa örtüleri ve sandalye süslemelerinde, masa üstü çiçeklerinde beyaz renge ağırlık verebilirsiniz. Düğün yapacağınız mekan yüksek tavanlıysa, masa üzerinde kullanacağınız şamdan, vazo, mumlukları daha büyük seçebilir, alçak ise daha küçük aksesuarlara yönelebilirsiniz. Masa üzerlerine aksesuar yerleştirirken, konuklarınızın birbiri ile sohbet etmesine engel olmamasına özen göstermek gerekir. Düğün mekanınızın sizin için sunduğu dekorasyon önerilerinden memnun kalmadıysanız, şehrinizdeki bir organizasyon firması ile de irtibata geçebilirsiniz.

Tarihi Mekan Düğünlerinde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

İster gösterişli bir köşk düğünü ister az davetli ile mütevazi bir konak düğünü yapın, gelinlik seçiminizi vücut tipinize ve mekana göre yapmalısınız. Bir sarayın balo salonunda evlenecekseniz ve özellikle armut vücut tipine sahipseniz prenses ya da A kesim gibi kabarık gelinlikler tercih edebilirsiniz. Gelinliğin tamamında ya da yaka veya kollarında dantel kullanılan modeller, mekanın dokusuyla uyum sağlayacaktır. Yine işleme ve taş detayları olan gösterişli gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Eğer böyle bir gelinlik seçtiyseniz, takı ve aksesuar tercihlerinizde daha sade modellere yönelmenizi öneririz.

Kayseri Tarihi Mekan Düğünleri

Kayseri’de tarihi bir mekanda evlenmeyi planlıyorsanız, bulunduğunuz sayfayı kullanarak, şehrinizde kriterlerinize uygun mekanları kolayca listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz firmalarla iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Kayseri Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular