Liman Restaurant

E-posta Gönder

Liman Restaurant Hakkında

Yalova’nın en özel yerinde sizi bekliyoruz! Eğer siz de nikâh sonrası yemekleriniz için mekân arıyorsanız doğru sayfa üzerindesiniz. Yılların verdiği bilgi ve deneyim sayesinde Liman Restaurant Çınarcık adresinde çalışmalarımızı sürdürüyor, lezzetlerimizle bizi tercih eden misafirleri büyülüyoruz. 1985 yılında başladığımız lezzet yolculuğumuz Ali Turan Uçar ile başladı, Erdal Uçar’la devam ediyor. Almanya’da aşçılık eğitimi alan Erdal Bey önderliğinde en özel tarifleri sunuyor, mesleğimizde kazandığımız benzersiz deneyimi sizle paylaşıyoruz.

Hem açık hem de kapalı olmak üzere iki alana sahibiz. Yaz mevsiminde davetlilerinizi ağırlayacağımız alanımızda kahverengi masa ve sandalyeleri konumlandırdık. Özel beyaz servis tabaklarımızla keyifli bir akşam yemeği vaat ediyoruz. Masaların üzerine yerleştirdiğimiz vazolarda bulunan çiçekler mevsime uyumlu olarak yenileniyor. Eğer kapalı alanımızda organizasyonu düzenlemek isterseniz ahşap detaylara yer veriyor, duvarlarda kullandığımız aksesuarlarla hoş bir görünüm elde ediyoruz. Bu alanımızda kullandığımız masa tercihimiz yine kahverengiden yana olmak birlikte sandalyelerde krem rengini tercih ettik.

Her misafirinizle özel olarak ilgilenecek personel sayısına sahibiz. Davetlilerinizin isteklerini karşılayacak, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacağız. Üstelik mutfakta da hummalı bir çalışma yürütüyoruz.

Her gün taze ve günlük olarak hazırlanan lezzetlerimizden hangisini seçmek isterseniz ilk olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Deniz ürünleri ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu menümüzde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her yıl kendimizi yeniliyor, menülerimizde de değişiklik yapıyoruz.

Menülerimiz: başlangıçlar, salatalar, ara sıcaklar, çocuk menüsü, deniz mahsulleri, dünya mutfağı, kırmızı etler, Türk mutfağı, tex mex ve tatlılar olmak üzere ayrılıyor. Nikâh sonrası yemekleriniz öncesinde menü tadım etkinliği düzenleyebilir, dilediğiniz menümüzde bulunan lezzetleri seçerek tadabilirsiniz. Böylece daha önce denemediğiniz lezzetleri tatma şansı da yakalamış olacaksınız.

Çınarcık yat limanı karşısında yer alan restoranımızda sizi ağırlamayı çok isteriz. Oldukça merkezi bir konumda yer alıyoruz. Kendi aracınızla geldiğiniz taktirde park sorunu da yaşamayacak, otoparkımızı kullanabileceksiniz. Dilerseniz toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

Eğer siz de bizi seçerek gecenizi emanet etmek isterseniz Çınarcık Liman Restaurant iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Taşliman Mahallesi, Barboros Cd. No:82, 77300 Çınarcık/Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Liman Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.