Herkes Nişanını Konuşsun: En Popüler Ankara Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:12 dakika

11.01.2021

Ankara nişan organizasyonu yapan mekanlar açısından çok zengin bir şehir. Peki sana tarz ve bütçe olarak en uygun mekanı o kadar seçenek arasından nasıl bulacaksın? İşini kolaylaştıralım dedik ve en popüler mekanları derledik. Ayrıca Ankara nişan mekanları fiyatlarını da yazıdaki mekanlardan öğrenebilirsin!

Ankara Nişan Mekanları

1-Park Lamore Söz Nişan

Ankara nişan yerleri listesine Park Lamore Söz Nişan ile başlayalım! Çankaya’da yer alan otel, şehir merkezinde nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler için ideal bir mekan.

Bahar döneminde, açık alanda nişan yapacak çiftlerin en büyük endişelerinden biri yağmur yağması oluyor. Eğer nişanını Park Lamore'da yaparsan, açılır kapanır tavan sayesinde böyle bir tedirginliğe gerek kalmıyor.

Mekan; davetlilerin masalarından gelin-damat nişan masasına kadar her detayı kişiye özel konseptler ile hazırlıyor. Ayrıca davetlilerinizle birlikte fotoğraf çektirebileceğin nişan hatırası alanları da oluşturuyorlar.

Park Lamore Söz Nişan

2- Ataköşk Group Hotels

Ankara nişan salonlarından Ataköşk Group Hotels, Çankaya’da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı süsleme çeşitleri var. Dilediğini seçebiliyorsun.

750-1.000 kişilik balo salonu olan nişan mekanda; nişan masasını ihtişamlı şamdanlar, şık vazolar ve mumlarla süslüyor, masa önüne canlı çiçek koyarak canlılık kazandırıyorlar.

Ataköşk Group Hotels’te yuvarlak masa düzeni hakim. Dilerseniz dikdörtgen masalar da kullanabiliyorlar.

Ataköşk Group Hotels

3- Mona Wedding & Banquet

Ankara’da nişan yapılacak yerlerden Mona Wedding & Banquet, Gölbaşı’nda bulunuyor. Mekanın yaklaşık 400 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin bir salonu var.

Mogan Gölü manzarası eşliğinde nişan yapmak isteyen çiftlerin tercih ettiği mekanlardan biri Mona Wedding! Otelin salonunun üst kısmında açılır kapanır tavan bulunuyor. Böylece kapalı alanda gökyüzünü seyretme imkanı bulunuyorsunuz.

Mekanın bünyesindeki ekip; nişan malzemeleri ve aksesuarların bulunduğu şık bir masa tasarlıyor. Hatta yüzüklerin takılacağı ve kurdelenin kesileceği alan için çiçekler ile düzenlenmiş bir tak da hazırlanıyor.

Mona Wedding Banquet

Küçük bir nişan organizasyonu yapmak isteyenlere özel: Ankara'daki Küçük Nişan Mekanları

4- Lâl Cafe & Bistro

Ankara’da nişan yapılacak küçük mekanlardan Lâl Cafe & Bistro, 100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Lâl Cafe & Bistro’nun Keçiören nişan salonları arasında popüler olmasının en önemli nedenlerinden biri kesinlikle süslemeleri! Standart süslemelere ek olarak; şamdanlar, aynalı aksesuarlar, rengarenk balonlar, isimli balonlar, cupcake stantları gibi ürünlere de yer verebiliyorlar.

Mekan, mutfak konusunda da oldukça iddialı. Birbirinden lezzetli yemekleri bakır servis tabakları ile ya da ahşap servis altlıklarıyla davetlilerinizin beğenisine sunuyorlar.

Lâl Cafe Bistro

Şehirde nişan mekanı konusunda birçok seçeneğin var: Ankara'da Nişan Yapılacak Cafeler

5-Shoppe

Nişan yerlerine Ankara’nın Çankaya ilçesinden devam edelim. Shoppe'de 300 konuk kapasiteli balo salonu ve 200 kişilik iki farklı etkinlik salonu yer alıyor.

Pampas çiçeklerden özel gelin takları ve nişan masasıyla büyüleyici bir ambiyans yaratıyorlar. Nişan töreninin yapıldığı de bölgeyi çiçeklerle taçlandırıyorlar.

Mutfaklarında birbirinden lezzetli yemekler pişirilen otelin; çocuk, vejetaryen ve diyabet gibi menü seçenekleri de bulunuyor.

Shoppe

6- VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Ankara’da nişan mekanı arayan çiftlere bir diğer önerimiz ise VE Hotels - Vilayetler Evi! Gölbaşı’nda yer alan mekan, 3 farklı salona sahip. Bu salonlarda 200 kişiden 1.500 kişiye kadar davetli çağıracağın organizasyonları düzenleyebiliyorsun.

Ankara söz nişan mekanlarından Vilayetler Evi’nin bir de açık alanı bulunuyor. Bu alanda havuz başında nişan töreni yapılabiliyor.

Mekanda Düğün.com çiftlerine özel avantajlı fiyatlar ve hizmetler sunuluyor. Sayfasını takip etmende fayda var!

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

7-Lotus Düğün Salonu

Ankara’da nişan yapılabilecek yerlerden biri olan Lotus Düğün Salonu, Gölbaşı’nda bulunuyor. Mekanın salonunda oturma düzeninde 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Beyazın hakim olduğu salonda misafirleriniz için şık aksesuarlarla süslenmiş masalar düzenleniyor. Nişan masası, gelin yolu ve sahne düzeni de oluşturuluyor.>

lotus düğün salonu

8-Chef Touch

Ankara Keçiören nişan mekanlarından Chef Touch, açık alanda nişan yapabileceğiniz şık bir alan sağlıyor. Mekanın toplamda 200-300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Birbirinden şık nişan masası süslemeleri yaptıklarını söyleyebiliriz. Mekanda zarif süslemelerle her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlıyorlar.

Chef Touch

9- No19 Boutique Hotel

Ankara küçük nişan mekanlarından No19 Boutique Hotel ile listeyi sonlandıralım. Çankaya’da yer alan mekan; uzman kadrosu, uygun fiyatları ve daha birçok avantaj ile çiftlerin ilgisini görüyor.

Mekanda 150 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsun. Süslemelerinde de şamdanlar, vazolar, aynalı sunumlar ve suplalar gibi masa üstü aksesuarlarının yanında masa örtülerini, nişan tepsilerini, kınaları ve nişanla alakalı daha birçok ürünü kullanıyorlar.

No19 Boutique Hotel

Ankara’da nişan yerleri bu şekilde. Tabii bunlar senin için listelediğimiz mekanlardı. Daha birçok alternatif var. Onları da Ankara nişan mekanları sayfasından inceleyebilirsin!

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanı Firmaları

Söz, Nişan Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum