Herkes Nişanını Konuşsun: En Popüler Ankara Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:55 dakika

11.03.2022

Ankara nişan organizasyonu yapan mekanlar açısından çok zengin bir şehir. Peki sana tarz ve bütçe olarak en uygun mekanı o kadar seçenek arasından nasıl bulacaksın? İşini kolaylaştıralım dedik ve en popüler mekanları derledik. Ayrıca Ankara nişan mekanları fiyatlarını da yazıdaki mekanlardan öğrenebilirsin!

Ankara Nişan Mekanları

1-AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

Ankara nişan yerleri listesine AOÇ Kaşıbeyaz Ankara ile başlayalım! Yenimahalle’de yer alan mekan, şehir merkezinde nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler için ideal bir mekan.

Bahar döneminde, açık alanda nişan yapacak çiftlerin en büyük endişelerinden biri yağmur yağması oluyor. Eğer nişanını AOÇ Kaşıbeyaz Ankara'da yaparsan, kapalı alan sayesinde böyle bir endişen olmuyor.

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

2-Çam6 Wedding

Ankara nişan salonlarından Çam6 Wedding, Çankaya’da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı süsleme çeşitleri var. Dilediğini seçebiliyorsun.

100-200 kişilik kapasitesi olan mekan, butik etkinlikler seçenler için ideal.

Çam6 Wedding'de yuvarlak masa düzeni hakim. Dilerseniz dikdörtgen masalar da kullanabiliyorlar.

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Firmayı İncele

3-Şehrazat Söz Ve Nişan Evi

Ankara’da nişan yapılacak yerlerden Şehrazat Söz Ve Nişan Evi, Etimesgut’ta bulunuyor. Mekanın yaklaşık 200-300 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin bir salonu var.

Mekanın bünyesindeki ekip; nişan malzemeleri ve aksesuarların bulunduğu şık bir masa tasarlıyor. Hatta yüzüklerin takılacağı ve kurdelenin kesileceği alan için çiçekler ile düzenlenmiş bir tak da hazırlanıyor.

Şehrazat Söz Ve Nişan Evi

4- Doğatepe Bahçe

Ankara’da nişan yapılacak mekanlardan Doğatepe Bahçe'nin, kır bahçesinde 500, kolonsuz ve camla çevrili kapalı alanında ise 200 kişiye kadar davetli ağırlama imkanı sunuyor.

Çankaya nişan mekanları arasında popüler olmasının en önemli nedenlerinden biri kesinlikle ambiyansı! Standart süslemelere ek olarak; çiftlerin seçtiği konsepte uygun tüm detaylar firmanın anlaşmalı olduğu organizasyon firması tarafından profesyonelce uygulanıyor.

Doğatepe Bahçe

5-Lena Kına Nikah Balo Salonu

Ankara’da nişan mekanı arayan çiftlere bir diğer önerimiz ise Lena Kına Nikah Balo Salonu! Keçiören’de yer alan mekan, açılır kapanır tavana sahip.

Ankara söz nişan mekanlarından Lena Kına Nikah Balo Salonu'nun sadece şehir manzaralı kapalı bir alanı bulunuyor.

Mekanda Düğün.com çiftlerine özel avantajlı fiyatlar ve hizmetler sunuluyor. Sayfasını takip etmende fayda var!

Lena Kına Nikah Balo Salonu

6- Çiftlik 56

Ankara Çankaya nişan mekanlarından Çiftlik 56, açık alanda nişan yapabileceğiniz şık bir alan sağlıyor. Mekanın toplamda 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Birbirinden şık nişan masası süslemeleri yaptıklarını söyleyebiliriz. Mekanda zarif süslemelerle her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlıyorlar.

Çiftlik 56

Çiftlik 56

Çiftlik 56

Firmayı İncele

7-Anadolu Park

Pursaklar’da yer alan Anadolu Park; uzman kadrosu, uygun fiyatları ve daha birçok avantaj ile çiftlerin ilgisini görüyor.

Mekanda 500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsun. Süslemelerinde de şamdanlar, vazolar, aynalı sunumlar ve suplalar gibi masa üstü aksesuarlarının yanında masa örtülerini, nişan tepsilerini, kınaları ve nişanla alakalı daha birçok ürünü kullanıyorlar.

Anadolu Park

Anadolu Park

Anadolu Park

Firmayı İncele

8-Melina Wedding House

Ankara küçük nişan mekanlarından Melina Wedding House, Çankaya’da yer alıyor. Mekan, 100-200 kişilik kapasitesi ve uygun fiyatları ile en gözde butik nişan mekanlarından bir tanesi.

Süslemelerinde de şamdanlar, vazolar, aynalı sunumlar ve suplalar gibi masa üstü aksesuarlarının yanında masa örtülerini, nişan tepsilerini, kınaları ve nişanla alakalı daha birçok ürünü kullanıyorlar.

Melina Wedding House

9-Şaziye Event

Şaziye Event de Çankaya’da yer alan butik nişan mekanlarından bir tanesi. Mekanda 150-200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorsun.

Mor, pembe ve fuşya renklerin ağırlıkta olduğu salon, kolonsuz ve ferah. Şehir merkezinde yer alan mekanda, yemek için diyabet ve vegan gibi opsiyonlar da mevcut.

Şaziye Event

Şaziye Event

Şaziye Event

Firmayı İncele

10-Wonders Event & Wedding

750-1000 kişilik kapasitesi olan Wonders Event & Wedding Yenimahalle’de yer alıyor.

Açık ve kapalı olarak iki alan sunan mekanda; çim alan, havuz başı, bahçe gibi alanlar da mevcut.

Wonders Event &


Ankara’da nişan yerleri bu şekilde. Tabii bunlar senin için listelediğimiz mekanlardı. Daha birçok alternatif var. Onları da Ankara nişan mekanları sayfasından inceleyebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara'da Nişan Yapılacak Cafeler

Ankara'daki Küçük Nişan Mekanları

Ankara Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanları Firmaları

Söz, Nişan Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum