Herkes Nişanını Konuşsun: En Popüler Ankara Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:57 dakika

15.02.2024

Ankara nişan organizasyonu yapan mekanlar açısından çok zengin bir şehir. Peki sana tarz ve bütçe olarak en uygun mekanı o kadar seçenek arasından nasıl bulacaksın? İşini kolaylaştıralım dedik ve en popüler mekanları derledik. Ayrıca Ankara nişan mekanları fiyatlarını da yazıdaki mekanlardan öğrenebilirsin!

Ankara Nişan Mekanları

1-Tarihi Merkez Lokantası

Ankara nişan yerleri listesine Tarihi Merkez Lokantası ile başlayalım! Yenimahalle’de yer alan mekan, şehir merkezinde nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler için ideal bir mekan.

Bahar döneminde, açık üstlü bir alanda nişan yapacak çiftlerin en büyük endişelerinden biri yağmur yağması oluyor. Eğer nişanını Tarihi Merkez Lokantası'nda yaparsan, açılır kapanır tavan sayesinde böyle bir endişen olmuyor.

Chifin Wedding

2-Çam6 Wedding

Ankara nişan salonlarından Çam6 Wedding, Çankaya’da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı süsleme çeşitleri var. Dilediğini seçebiliyorsun.

100-200 kişilik kapasitesi olan mekan, butik etkinlikler seçenler için ideal.

Çam6 Wedding'de yuvarlak masa düzeni hakim. Dilerseniz dikdörtgen masalar da kullanabiliyorlar.

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Firmayı İncele

3-Mimi Ankara Hotel

Ankara’da nişan yapılacak yerlerden Mimi Ankara Hotel, Çankaya’da bulunuyor. Mekanın yaklaşık 200 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin açılır tavanı olan bir salonu var.

Mekanın bünyesindeki ekip; nişan malzemeleri ve aksesuarların bulunduğu şık bir masa tasarlıyor. Hatta yüzüklerin takılacağı ve kurdelenin kesileceği alan için çiçekler ile düzenlenmiş bir tak da hazırlanıyor.

Mimi Ankara Hotel

4-Cafe'de 7 Lounge & Bistro

Ankara’da nişan yapılacak mekanlardan Cafe'de 7 Lounge & Bistro'nun, açılır kapanır tavana sahip camla çevirili davet alanında 125 kişiye kadar ağırlama imkanı sunuyor.

Yenimahalle nişan mekanları arasında popüler olmasının en önemli nedenlerinden biri kesinlikle ambiyansı! Standart süslemelere ek olarak; çiftlerin seçtiği konsepte uygun tüm detaylar firmanın anlaşmalı olduğu organizasyon firması tarafından profesyonelce uygulanıyor.

Cafe'de 7 Lounge &

5-Lena Kına Nikah Balo Salonu

Ankara’da nişan mekanı arayan çiftlere bir diğer önerimiz ise Lena Kına Nikah Balo Salonu! Keçiören’de yer alan mekan, açılır kapanır tavana sahip.

Ankara söz nişan mekanlarından Lena Kına Nikah Balo Salonu'nun sadece şehir manzaralı kapalı bir alanı bulunuyor.

Mekanda Düğün.com çiftlerine özel avantajlı fiyatlar ve hizmetler sunuluyor. Sayfasını takip etmende fayda var!

Lena Kına Nikah Balo Salonu

6- Yonca Event

Ankara Gölbaşı nişan mekanlarından Yonca Event, açık alanda nişan yapabileceğiniz şık bir alan sağlıyor. Mekanın toplamda 250 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Birbirinden şık nişan masası süslemeleri yaptıklarını söyleyebiliriz. Mekanda zarif süslemelerle her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlıyorlar.

Yonca Event

7-Ata Konağı

Altındağ’da yer alan Ata Konağı; uzman kadrosu ve birçok avantajı ile çiftlerin ilgisini görüyor.

Mekanda 350 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsun. Süslemelerinde de şamdanlar, vazolar gibi masa üstü aksesuarlarının yanında masa örtülerini, nişan tepsilerini, kınaları ve nişanla alakalı daha birçok ürünü kullanıyorlar.

Ata Konağı

Ata Konağı

Ata Konağı

Firmayı İncele

8-La Jovia Event

Ankara nişan mekanlarından La Jovia Event, Çankaya’da yer alıyor. Mekan, 200-300 kişilik kapasitesi ile en gözde nişan mekanlarından bir tanesi.

Süslemelerinde de şamdanlar, vazolar, aynalı sunumlar ve suplalar gibi masa üstü aksesuarlarının yanında masa örtülerini, nişan tepsilerini, kınaları ve nişanla alakalı daha birçok ürünü kullanıyorlar.

La Jovia Event

9-Bella Wedding & Event

Bella Wedding & Event Keçiören’de yer alan butik nişan mekanlarından bir tanesi. Mekanda 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorsun.

Mekan, göz alıcı saray dekorasyonuyla büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Şehir merkezinde yer alan mekanda, yemek için çocuklara özel menüler gibi opsiyonlar da mevcut.

Bella Wedding &

10-Amore Event

250 kişilik kapasitesi olan Amore Event Etimesgut’ta yer alıyor. Açık ve kapalı olarak iki alan sunan mekanda; çim alan, havuz başı, bahçe gibi alanlar da mevcut. İhtişamlı ambiyansına da değinmeden geçmeyelim. Mekanın fotoğraflarını, firma sayfasından mutlaka incele!

Amore Event

Amore Event

Amore Event

Firmayı İncele

Ankara’da nişan yerleri bu şekilde. Tabii bunlar senin için listelediğimiz mekanlardı. Daha birçok alternatif var. Onları da Ankara nişan mekanları sayfasından inceleyebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara'da Nişan Yapılacak Cafeler

Ankara'daki Küçük Nişan Mekanları

Ankara Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanları Firmaları

Söz, Nişan Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap