Sadece En Yakınlar Gelsin: Ankara'daki Küçük Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:43 dakika

08.07.2024

Yakın akrabalarını ve arkadaşlarını çağıracağın sade bir nişan töreni mi yapacaksın? O zaman Ankara’daki söz ve nişan mekanlarına bakmanın vakti geldi. İşte samimi, küçük nişan mekanları ve verdikleri hizmetler!

Ankara Küçük Nişan Mekanları

1- Akman Nikah & Balo

Ankara küçük nişan mekanlarına Etimesgut’ta yer alan Akman Nikah & Balo Salonu ile başlayalım. Mekanın balo salonu ve havuz başı alanı bulunuyor. Bunlardan dilediğinde organizasyon yapabiliyorsun. Mekanın salonu, gri tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir dekorasyona sahip. Ayrıca salonda asansör mevcut. Bu asansör sayesinde, çiftler salona farklı bir giriş yapma imkanı buluyorlar.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Akman Nikah Balo

2-Buena House

Buena House, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Yemekli ve yemeksiz nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapıyorlar. Canlı müzik imkanı ile nişanınıza bambaşka bir boyut katıyorlar. Dilerseniz mekanın bando ekibini özel anlar için tercih edebiliyorsunuz. Akşam nişanlarında 23:00’a kadar müzik devam edebiliyor.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Buena House

Buena House

Buena House

Firmayı İncele

3- Hanzade Restaurant

Ankara’da nişan yapılacak küçük mekanlardan bir diğeri de Hanzade Restaurant! Mekan, Mamak’ta yer alıyor. Nişan malzemelerinin ve aksesuarların bulunduğu şık bir masa tasarlıyorlar. Hatta yüzüklerin takılacağı ve kurdelenin kesileceği alan için de çiçekler ile süslenmiş bir tak hazırlanıyor.

Davetli Kapasitesi: 200-300 kişi

Hanzade Restaurant

4- Çam6 Wedding

Ankara nişan yemeği mekanlarından Çam6 Wedding, Çankaya bölgesinde yer alıyor. Oldukça tecrübeli bir ekipleri var. Bütün nişan organizasyonlarını baştan sona büyük bir titizlikle planlıyorlar. Nişan masasını hazırlarken, çiftlere birbirinden farklı konseptler sunuyorlar. Özellikle romantik ve modern tarzdaki nişan masalarının sıklıkla tercih edildiğini söylüyorlar.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Çam6 Wedding

Firmayı İncele

5- Amaris Garden

Gölbaşı’nda yer alan bir diğer nişan mekanı da Amaris Garden! Mekan, küçük grupları ağırlamakla beraber 1000 kişiye varan bir kapasite bulunduruyor. Havuzbaşında çiçekli süslemelerle burada mükemmel bir nişan organize edebilirsin!

Davetli Kapasitesi:10-950 kişi

Amaris Garden

Amaris Garden

Amaris Garden

Firmayı İncele

6- Lena Kına Nikah Balo Salonu

Keçiören’deki Lena Kına Nikah Balo Salonu, nişan organizasyonları için çiftlere salonlarını açmış durumda. Otelin, kapasiteleri birbirine yakın olan iki farklı salonu var. Salonlarında yuvarlak masalar ve beyaz renk giydirmeler bulunuyor. Otelde nişan yapmanın avantajlarından biri de mutfaklarının kendi bünyelerinde bulunması oluyor.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Lena Kına Nikah Balo Salonu

7-Gırgıriye Restaurant

Ankara’da nişan yapılacak kafelere bakalım şimdi. Gırgıriye Restaurant, Çankaya’da konumlanmış. Merkezi bir noktada yer alıyor. Mekanın bahçesi ve kapalı alanı bulunuyor. Bu alanlardan dilediğini değerlendirebiliyorsun. Gırgıriye Restaurant’ın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu nişan paketleri de bulunuyor. Firma sayfasını incelemende fayda var.

Davetli Kapasitesi: 50-100 kişi

Gırgıriye Restaurant

8- Lâl Cafe & Bistro

Ankara’da nişan yemeği için mekan arıyorsan, Lâl Cafe & Bistro’ya muhakkak bakmalısın. Mekan, Keçiören’de yer alıyor. Yıllardır organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Bunun getirmiş olduğu tecrübe de planlama aşamasında bile anlaşılıyor. Mekan yetkilileri, süsleme konusunda da oldukça başarılılar.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Lâl Cafe

9- Melina Wedding House

Nişan yemeği mekanları Ankara’nın Çankaya ilçesinde çok sayıda yer alıyor. Bunlardan biri de Melina Wedding House! Otelin açılır kapanır tavanlı organizasyon salonu bulunuyor. Son derece modern tasarlanan salonda son teknolojiye sahip ışık, ses ve sahne sistemleri bulunuyor. Anlaşmalı oldukları organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ederek size özel konsept oluşturuyorlar.

Yemekli Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Melina Wedding House

10- Ontur Otel

Ankara küçük nişan yerleri listemize Çankaya nişan mekanlarından Ontur Otel ile son verelim. Oteldeki restoranın kapalı alanı ve bahçesi organizasyonlar için kullanılıyor. Ağaçların arasında nişan yapmak isteyen çiftler için bahçe alanları ideal. Otelin restoranı, yemek konusunda çok iddialı. Nişan tarihinden önce seçtiğin menünün tadımını yapma imkanı da bulabiliyorsun.

Davetli Kapasitesi: 100-200 kişi

Ontur Otel

Ankara’daki küçük nişan mekanlarını beğendin mi? Bunlar senin için derlediklerimizdi. Dilersen tüm Ankara nişan mekanlarına göz atabilirsin. Ayrıca beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almayı da ihmal etme.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara'da Nişan Yapılacak Cafeler

Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

En Popüler Ankara Nişan Mekanları

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanları Firmaları

Söz, Nişan Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap