Pinhan Restaurant*

Pinhan Restaurant
Pinhan Restaurant, adalara nazır manzara denince ilk akla gelen restaurant olma başarısıyla, 1996 yılında hizmet sektöründe yemek hizmeti vermeye başlamıştır.

Pinhan Restaurant'a bağlı olarak hizmet veren Beyaz Düş organizasyon, 1997 yılında gelişen dünyaya ayak uydurarak organizasyonlarınızı istenilen kalitede ve başarıda gerçekleştirmektedir. İstanbul genelinde catering ve organizasyon hizmeti veren Pinhan Restaurant ve Beyaz Düş Organizasyon; güçlü kadrosu ve yapısı ile tüm organizasyonlarınızın başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.

Hizmete başlandığından bu yana kurumsal ve uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Aynı zamanda yemek kültürünü Uzakdoğu'da geliştirme yolunda bir ilke imza atmış olan Pinhan, Uzakdoğu ülkelerinin dört bir yanında Pinhan Restaurant'ın alt kuruluşlarından Anatolia Turkish Restaurant adıyla tüm Uzakdoğululara ve daha birçok ülkenin insanlarına Türk yemeklerini Anadolu'dan gelen lezzeti sunmaktadır.

Pinhan Restaurant bir marka olmanın bilinciyle, toplumsal sorumluluğunu da en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Toplumun ahlak değerlerine saygılı ve topluma karşı sorumluluklarının bilinciyle en kaliteli hizmeti misafirlerimize sunmaktadır. Bu özelliğiyle Pinhan Restaurant sektöre ticari amaçla değil de insani yönünden yaklaşmasıyla rakiplerinden ayrı kılan kıstaslara sahip olmaktadır.

Konusunda uzman, deneyimli ve yaratıcı çalışanları ile Beyaz Düş Organizasyon aracılığıyla düğün, gala, sünnet, şirket yemekleri, outside catering, piknik, kokteyl, doğum günü kutlamaları, açılış, fuar, kır düğünü, nikah şekeri, kına gecesi, mezuniyet baloları, seminer, canlı ve play back müzik, davetiye, sergi, animasyon, kongre, iş toplantıları, ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pinhan kelime anlamı itibari ile "keşfedilmemiş olan, mahrem olan, gizli" anlamına gelmektedir. Özellikle Divan Edebiyatı şiirlerinde sıklıkla geçen bir kelime. Fuzuli'den Nedim'e, M.Akif Ersoy'dan Yesevi'ye kadar birçok şair ve düşünce adamının yazdığı ölümsüz metinlerde geçmektedir. Genel kavramını Anadolu'nun gizli kalmış yemek kültürünü keşfe ve bu güzellikleri günümüz insanına ulaştırmaya oturtmuş Pinhan, böylesi bir derinlikli kavrama sırtını dayamanın bilincindedir. Bu nedenle bu üç arkadaş kurmuş oldukları bu restaurantta gizli kalmış Anadolu yemeklerini ortaya çıkarmak için pinhan adını vermişler.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
M&S merve & Selahattin Düğün Tarihi: 06/09/2015

Nişan, kına ve düğünümüzü burada yaptık. Rahat, ferah bir mekan. Konuklarımızın da rahatlığı önemliydi. 450 kişilik yemekli bir düğün oldu. Konuklarımız dan geri dönüşler de müthiş oldu. İşletme ilgiliydi. Dizayn da, görsellik açısından mekanla birlikte karar vererek çok güzel bir iş çıkardık ortaya. Ulaşım da sorun yaşanmadı bilindik bir yer sahil kenarında.

YE Yeşim Düğün Tarihi: 05/09/2015

150 kişilik, düğün sonrası kutlama yemeği olduğu için teras katını kullandık çünkü orası fazla büyük değil. Fiyat olarakta çok uygun bir yerdi. Yemekleri lezzetliydi, Süslemeleri hepsi içindeydi. Dj performansı oldu. Genel olarak çok memnun kaldık herşeyden.

M&İ melda & ilkay Düğün Tarihi: 11/04/2015

Özellikle yemek konusunda hizmette hızlıydılar. Verdiğimiz davetli sayısının üzerinde bir katılım olmasına rağmen hızlıydılar. Menudeki yemeğin yetişmemesine rağmen farklı menülerle desteklediler. Her açıdan biz memnun kaldık.

SE sedef Düğün Tarihi: 26/12/2014

Mekanın deniz kenarında olması, manzara olarak insana ayrı bir rahatlık veriyor. Yemekleri çok lezzetli. Daha öncesinden abimin düğünü orada gerçeklemişti. Bundan dolayı tecrübe edinebildim ve bu sebepten tercih ettim. Yeni evlenecek kişilerin bu mekanı listelerine almalarını öneririm.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Pinhan Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pinhan Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap