Beytaş Restaurant*

Beytaş Restaurant

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
PE Pelin Düğün Tarihi: 07/08/2015

Bu mekanın teras katında, kına gecem gerçekleşti süsleme ve düzenleme gayet güzel fakat ücret talep edildiği için ben tercih etmedim, ikramlı bir organizasyondu, ikramları gayet taze ve lezettliydi yarı açık yarı kapalı bir mekan, garson ve yetkili kişilerden memnun kaldım, düğün organizasyonu için öneriyorum, gelin odası temiz ve rahattı, kliması mevcuttu, tercih sebebim ulaşımı rahat olduğu için, ayrıca toplu taşıma da mevcut.

YA Yasemin Düğün Tarihi: 13/09/2014

Çok güzel bir mekandı doğaldı denize karşı bir mekandı.Nikah sonrası yemeği gerçekleştirmiştik ve bir randevu olayı yaşamadık gayet doğal ve sakin bir mekandı.Yemekleri çok güzel ve lezzetliydi perosnellerin ilgisi gayet güzeldi yetkililer ilgiliydi.Ben çok memnun akldım yemeklerinden artık normal günlerde de gidiyorum.Ulaşımında da bir zorluk yaşanmadı güzel ve rahat ulaşıma sahip.

DA DAVUT Düğün Tarihi: 07/09/2014

Sahil kenarında olması manzarası süperdi bu nedenler tercih ettik zaten . Hizmet güzel servisi hızlıydı . Çok memnun kaldık

Tülay Düğün Tarihi: 23/08/2014

Mükemmel bir yer... Hem ekonomik, hem denize yakın, mükemmel bir personele sahip çok güzel bir düğün mekanı :))) Eğer 100/150 kişilik yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle görmelisiniz :) herkese mutluluklar :))))

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Beytaş Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beytaş Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap