Artemis Marin Princess Hotel*

Artemis Marin Princess Hotel
Artemis Marin Princess Hotel
Her güzel rüya, gerçek olmayı hak eder. Her genç kızın rüyası da, yeni hayatına masal gibi bir düğünle adım atmaktır.

İşte, Artemis Marin Princess Hotel size bunu vaad ediyor. 100 kişiden 900 kişiye kadar kapasiteye sahip 3 adet salon ve 900 kişilik kapasiteye sahip havuz başı seçenekleri ile düğün, nişan ve okul mezuniyetlerinizi organize etmek için sizleri bekliyoruz.

Zengin menü seçenekleri, isteğe göre "Hoş geldiniz" kokteyli, limitli veya limitsiz içki ya da meşrubat servisi, düğün sahiplerine bir adet kullanım odası, evlenen çiftimize özel olarak hazırlanmış jakuzili suit balayı odası, odada meyve sepeti ve bir şişe şampanya ikramımız mevcuttur. Ertesi gün açık büfe kahvaltıdan yararlanabileceğiniz gibi balayı odasına kahvaltı servisi de yapılabilir.

Gelin yolu, özenle hazırlanmış nikah masası, misafirler için süslenmiş masa ve sandalyeler, masaların üstünde menü kartları, profesyonel fotoğraf çekimi ve evlilik yıldönümünde unutulmaz bir akşam yemeği düğün paketi dahili sunulan hizmetimizdir. Dilerseniz Türk hamamında gelin hamamınızın ardından da kına gecenizi organize edebiliriz.

Yaz düğünlerinde, kendi düğünüze tekne ile iskelemizden giriş yapabilir, havai fişek ve volkanlar arasından havuz başına gelerek, yıldızların altında ve yakamozların şahitliğinde hayat arkadaşınıza "EVET" diyebilirsiniz.

Geleneklerimize uygun modern ve unutulmaz bir düğün ve balayı için Artemis Marin Princess Hotel hizmetinizde.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Artemis Marin Princess Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Artemis Marin Princess Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap