Marianın Bahçesi*

Marianın Bahçesi

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
BU burcu Düğün Tarihi: 06/09/2015

Mekan oldukça merkezi bir konumdaydı sahil yolu üzerinde yer alıyordu, otoparkıda mevcuttu. Bizim sayımız az olduğu için burayı tercih ettik. Mekan sahipleri çok esnekler her konuda istediğimiz değişikiliği yaptık neredeyse ve çok uygun fiyatlar sundular bize. Hizmet kalitesi ve özellikle yemekleride çok başarılıydı. Küçük organizasyonlar için çok uygun bir mekan bizce.

ES esra Düğün Tarihi: 25/07/2015

Mekanın sahil kenarında bir mekan olması çok güzel, deniz manzarasına sahip mekanda çok küçük bir organizasyon gerçekleştirdim sadece 80 kişilikti, bu mekanın 2 ayrı düğün organizasyonu için alanı mevcut, yemekli gerçekleşti, yemeklerinden çok memnun kaldık, pist alanıda güzel ve büyüktü mekanın, garsonlarının güler yüzlü olmasıda iyiydi, ulaşım olarakta rahat bir mekandı.

TA Tamay.ozdemir Düğün Tarihi: 12/09/2014

Doğal olması ve yeşillik içersinde olması sahil kenarında bir mekan zaten denizi görüyorsunuz.Yetkililerin ilgisi çok güzeldi perosnellerin hizmeti ve ilgileri güzeldi.Ses sistemleri teknik yeterlilikleri gayet güzel ve iyiydi.Ulaşımımızda da bir sorun yaşanmadı.

D&E deniz & enis Düğün Tarihi: 07/09/2014

yemekleri çok güzeldi servis anlamında çok iyi hizmet aldığımızı söyleyemem onun dışında sıcak ve samimi bir mekan sahipleri ilgili

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Marianın Bahçesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Marianın Bahçesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap