Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Kuzu Sofrası

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuzu Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kuzu Sofrası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Kuzu Sofrası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Kuzu Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Kuzu Sofrası düğün fiyatları ne kadar?

Kuzu Sofrası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kuzu Sofrası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kuzu Sofrası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuzu Sofrası 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Kuzu Sofrası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuzu Sofrası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kuzu Sofrası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuzu Sofrası düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Kuzu Sofrası Hakkında

1992 yılında Eski Edirne Asfaltı Arnavutköy yolu üzerinde Öz Taşköprü Kuyu Kebabı olarak kurulduk. Fakat 2007 yılında ormanla çevrili yemyeşil olan bu alanda ismimiz Kuzu Sofrası olarak değişti. İlk kurulduğumuz günden beri tertemiz havası ve lezzetlerimizle misafirlerimizi buluşturuyoruz.

200 kişilik kapalı salonu ve 400 kişilik bahçemiz ile Kuzu Sofrası Arnavutköy’de… 250 araçlık otopark ile nikâh sonrası kutlamalarınız için doğru bir adresiz. Doğanın ortasında huzuru bulabileceğiniz bir mekânız. Yemeklerin yapılışından sunumuna kadar hijyen ve kaliteye oldukça önem veriyoruz. Yazılı standartların asla altına inmeden çalışıyoruz.

Girişteki ana kapıdan geçtiğiniz anda gürültüden her adımınızda uzaklaşıyorsunuz. Taze ve temiz bir atmosfere geçiyorsunuz. Ağaçların altında ailenizle birlikte tadı damağınızda kalan bir et keyfi yaşıyorsunuz. Bu sırada da ormandan hafif bir esinti geliyor. Hatta Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinden biri olan Kuyu Kebabı’nı da deneyimle şansına sahipsiniz.

Mimarimiz sebebiyle de doğaya oldukça uyumluyuz. Ahşap kullanımı oldukça yoğun. Mekanımızda masa ve sandalyelerimizde özel olarak tasarlandı. Tamamen sizi düşündüğümüz bir dekorasyon oluşturduk. Rahat ve mutlu hissetmeniz için…

Araştırıp baktığınızda, nikâh sonrası yemek organizasyonu İstanbul başlığı altında çıkan mekanlar arasındayız. Bu yüzden de karşınıza özel bir ayrıcalıkla çıkıyoruz. O da; kır bahçesinde bu kutlamayı yapmak! Üstelik harika lezzetler ve profesyonel bir hizmetle…Böyle bir kutlamanın ne kadar özel olduğunun da farkındayız. Bu yüzden bir o kadar hassas davranıyoruz. Asla aksiliğe müsaade etmeden, mekânımızdan memnun ayrılmanızı sağlayacak bir hizmetle çalışıyoruz.

Doğanın ortasında bu keyfi yaşamak artık zor ve uzak değil. Sevdiklerinizle birlikte aile sıcaklığını yakalayacağınız bir kutlama için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayıp çıkan formu doldurursanız bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Kuzu Sofrası Arnavutköy iletişim bu kadar kolay!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Eski Edirne Asfaltı Arnavutköy Yolu Üzeri Orman Bölgesi No: 1262

 • Haritadaki Konumu

  Kuzu Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.