Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:10 dakika

06.08.2020

Nişanına gelen davetlilerini elleri boş göndermeyeceksin, değil mi? Uygun fiyatlı magnetlere bakmanın tam zamanı! Senin için en güzel söz ve nişan magnetlerini yapan firmaları derledik.

Nişan magnetleri

Çoğumuzun buzdolabının üzerinde düğünlerden hatıra kalan magnetler vardır. İşte o magnetleri bir süredir sadece düğünlerde değil nişan törenlerinde de görmeye başladık.

Kalıcı olmasıyla da çiftlerin ilgisini gören nişan ve söz hediyelikleri magnet modellerinde sınır yok! Taş, ahşap, ayna, deniz yıldızı, keçe… Hepsinin fiyatı da kullanılan malzemeye, tasarıma ve işçiliğe göre değişiyor.

Söz ve nişan magnetleri fiyatları İstanbul’da 2 TL’den başlıyor. Senin için önerdiğimiz firmalardan da istediğin model için fiyat teklifi alabilirsin. İşte o nikah şekeri firmaları ve çalışmaları:

1- Simba Tasarım

Beşiktaş'ta bulunan Simba Tasarım, özellikle desenli magnetler konusunda oldukça iddialı. Bunların, söz nişan magnetlerinin en favori modellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Firmanın kişiye özel kına, söz ve nişan hediyeliklerine mutlaka bakmanı öneriyoruz.

Nikah şekerlerinin fiyatları da minimum 2-3 TL’den başlıyor.

Simba Tasarım

Nişanın olmazsa olmazlarından pastalar: İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

2- Mekece Davetiye

Hasır söz-nişan hatırası fikri senin de hoşuna gittiyse, Mekece Davetiye'nin modellerini seveceksin demektir. Firma, bunun yanı sıra şık mumluklar, şirin cam tüpleri, kolonya ve oda kokusu şişeleri, anahtarlıklar gibi nişan magnet modellerini yapabiliyorlar.

Pendik'te yer alan firmanın fiyatları 2-3 TL’den başlıyor. Siparişi verdiğin günden 1 hafta sonra söz ve nişan hatırası magnetlerini teslim alabiliyorsun.

mekece

Nişan organizasyonuyla ilgili her detayı yazdık: Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

3- Hediye Atölyesi

Şişli’de yer alan bir firmayla devam edelim. Hediye Atölyesi, sadece söz ve nişan buzdolabı magnetleri üzerine çalışıyor. Bu şık magnetlere dilediğin baskıyı yapabiliyorlar. Nişanlınla senin karikatür çiziminden özel tasarım illüstrasyonlara kadar birçok seçenek var.

Firmanın söz ve nişan magnet fiyatları da gayet uygun. İstediğin ürün için firma sayfasından fiyat teklifi almayı ihmal etme!

Hediye Atölyesi

Bu bilgileri bir yere not et: Söz ve Nişan Elbiseni Seçerken Dikkat Etmen Gereken 5 Şey

4- Minnoşş Butik Tasarım

Minnoşş Butik Tasarım, Beylikdüzü'nde yer alıyor. Firma, söz magnetlerinin yanı sıra kına ve bekarlığa veda aksesuarlarının da teminini sağlıyor. Lavanta şişeleri ve sabun modelleri de çok hoş. Dileyen çiftlere özel tasarım nikah şekeri magnet de yapabiliyorlar.

Firmadaki ürünlerin fiyatları 2-3 TL’den başlıyor. Kullanılan aksesuarlara ve modele göre rakamlar artabiliyor. Şehir dışına da gönderim yapabiliyorlar. Senin modeli seçmen ve adet belirtmen yeterli.

Minnoşş Butik Tasarım

Bu tavsiyelere kulak kabart: Evde Söz veya Nişan Organizasyonu Yapacaklara 15 Tavsiye

5- Deniz Yıldızı

Söz için magnet yaptırmak isteyen çiftlere bir diğer önerimiz Deniz Yıldızı! Firma, Fatih’te yer alıyor. Deniz yıldızı magnet modelleri çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve fiyatları da gayet uygun oluyor.

Firma ayrıca aynalı nişan magneti tasarımları da yapıyor. Bunun yanı sıra deniz kabuğu, lavanta şişesi, bisiklet, gaz lambası gibi farklı nişan magnet örnekleri de mevcut. Davetlilerinin yıllarca buzdolabının üzerinde saklayacağı bu modellerden dilediğini seç, beğen, sipariş ver!

Deniz Yıldızı

Söz dekorasyonunun vazgeçilmezi söz masaları için destek alabileceğin firmaları da şurada bulabilirsin: Söz Masası Kiralayabileceğin Organizasyon Şirketleri

6- TveT Davetiye

Nişan için magnet yapan TveT Davetiye, Maltepe’de bulunuyor. Çiftlere özel tasarım da yapıyorlar. Üretimlerini kendilerinin yaptıkları ürünlerde sıfır hatayı garanti ediyorlar.

Firma sayfasına çiftler tarafından birçok yorum yapılmış. Bunlardan birini fikir vermesi açısından paylaşalım:

Merve & Can: Konuklarımıza dağıtmak için taş magnet yaptırmak istedik ve Düğün.com sayesinde TveT Davetiye ile tanıştık. Çok kısa bir sürede çok uygun fiyata magnetlerimiz hazırlandı. İlgisi için yetkililere çok teşekkür ederiz.

TveT Davetiye

Nişan çiçeğiyle ilgili püf noktalar: Nişan Çiçeği Nasıl Olmalı?

7- W Studio

Maltepe’de yer alan bir diğer nikah şekeri firması da W Studio! Firma, ağırlıklı olarak ahşap söz hatırası magnetleri yapıyor. Vintage, shabby chic, country, romantik, bohem, modern temalarda hazırladıkları tasarımlar çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Firmanın nişan ve söz magnetleri fiyatları 2 TL’den başlıyor. Sipariş verdikten sonra 2 hafta içerisinde ürünlerin teslimatını sağlıyor. Ayrıca şehir dışından talep edenler olursa, onlara da gönderim yapabiliyorlar.

W Studio

Nişan organizasyonun için mekan mekan gezmene gerek yok. Senin için derledik: İstanbul'daki Samimi ve Küçük Nişan Mekanları

8- Nikah Şekercim

Nişan hediyelikleri magnetler, özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Hal böyle olunca, nikah şekeri firmaları da daha fazla tasarım yapmaya başladı. Küçükçekmece’de yer alan Nikah Şekercim de o firmalardan biri.

Ahşap magnetlerin yanı sıra kolonya, kokulu sabun, lavanta kesesi, kurabiye, nişan tepsisi, yüzük yükseltici gibi birçok ürünü de buradan alabilirsin. Ürün çeşitliliği olması, tek bir firmadan bütün aksesuarları edinebilme açısından önemli.

Nikah Şekercim

Nişan kurabiyelerini yaptırabileceğin firmalara göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Nişan Kurabiyesi Yaptırabileceğin Uygun Fiyatlı Firmalar

9- Lapis Baskı

Öncelikle şunu belirtelim: Beşiktaş’ta yer alan Lapis Baskı’nın tasarımları gerçekten çok hoş! Sözde ve nişanda dağıtılan magnetlerin, çiftlerin tarzlarını yansıtması için uğraştıklarını söylüyorlar. Standart modellerin dışında, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyorlar.

Magnet fiyatları da gayet uygun. Rakamlar 1-2 TL’den başlıyor.

Lapis Baskı

Organizasyon firmalarının fiyatlarını araştırdık: İstanbul Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

10- Queeninvite

Kartal'da yer alan firmanın ahşap magnetleri çiftler tarafından rağbet görüyor. Ayrıca butik hizmet anlayışıyla nişan magneti ve tüketilebilir hediyelikler de.

Firmanın fiyatları 3 TL’den başlıyor. Oldukça hızlı üretim yaptıklarını da belirtelim. 1 hafta içerisinde ürünlerin teslimatını yapabiliyorlar.

Queeninvite

Söz ve nişan hediyelik magnetleri yaptırabileceğin firmalar bunlardı. Daha uygun fiyatlar istersen nikah şekeri indirimlerine bakmayı unutma! Nasıl bir magnet yaptıracağına karar vermeden önce modellere iyice bakmanı öneriyoruz. Aynı zamanda seçtiğin magnetin nişanlınla ikinizin tarzını anlatmasına da özen göstermelisin! Şimdiden mutluluklar.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum