Şeker Büfeleri

Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

1:20 dakika

29.06.2020

Nikah şekerlerinin yıllarca tozlu büfelerde beklemesini anlamsız mı buluyorsunuz? O zaman konuklarınızı rengarenk şeker büfeleri ile şaşırtma fikrine kocaman bir evet diyeceksiniz. O halde tatlı yiyelim, evet diyelim!

Şimdi Şov Zamanı!

Haydi bir hayal kuralım... Nikah dairesine girdiniz, her yer bembeyaz. O da ne, beyaz bir büfede rengarenk şekerler, kurabiyeler ve drajeler. Bu güzelliğe erişmek hiç de zor değil! Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz şekerlemeleri bir şova dönüştürme işini kotarmak ve aralara ufak hatıra notları serpiştirerek, davetlilerinize bu yolla tatlı teşekkürlerinizi sunmak!

Çocukların Favori Çifti Olacaksınız!

Düğününüze gelen ufak konuklarınızın en sevdiği çift siz olacaksınız! İsterseniz onların şeker büfesini ilk gördüğü anı ve şekerlerinizi tüketirken fotoğraflarını çekip çok marjinal bir nikah albümü yapabilirsiniz! Şeker büfesinde sunacağınız ikramların elinizden geldiğince sağlıklı, organik ve katkı maddesi içermeyen kurabiye ve ev yapımı şekerlerden oluşmasına dikkat edin.

1-sekerbufe

Büfenizi Fotoğraflarla Süsleyin

Düğününüzde hazırlayacağınız görkemli şeker büfenizi daha ilgi çekici hale getirmek için dilerseniz rengarenk çerçevelerde fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Şöyle ki; sizin, eşinizin ve ailenizden bireylerin fotoğraflarını çerçeveletip birbirinden leziz şekerlemelerin aralarına yerleştirebilirsiniz. Hatta davetlilere kimin hangi şekeri, kurabiyeyi, lolipopu seçtiğini anlatacak bir hikayeyi kurgulayacak özel fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Leo Atelier Makrome
%10 İndirim
94 3 14
Leo Atelier Makrome

Düğün.com Çiftlerine Özel 100 Adet ve Üzeri Siparişlerde %10 İndirim Geçerlidir !

Gift Candlle
%25 İndirim
104 6 2
Gift Candlle

Hediyelik Ürünler %25 İndirimle !

3-seker-fotograf

Ufak Hatıralar da Gerekir

Şeker büfenizin etrafına minik kavanozlarla yaptığınız reçel ve marmelatları ikram etmeye ne dersiniz? Bu farklı sürpriz hem konuklarınızı şaşırtacak, hem de erkek tarafına “hamarat gelin” mesajını gizlice vermiş olacaksınız. Bir taşla iki kuş!

4-sekermarmelat

Şeker Büfesinden Fotoğraf Köşesine

Emin olun bu şeker büfesi harikası düğününüzün ilgi odağı olacak ve gecenin ilerleyen saatlerinde bir fotoğraf köşesine dönüşecek. Davetlilerinizin çeşitli pozlarını karelediği bir arka fona dönüşebilme ihtimaline karşılık öngörülü davranarak bu köşeyi çifte amaç için düzenleyebilirsiniz. Büyük bir çerçeve kullanabilir, arkaya renkli bir bez üzerine "şeker büfesi hatırası" yazdırabilirsiniz.

seker_bufe

Nikah şekerinizle ilgili yaratıcı bir tema kullanmayı ve alışılmışın dışında bir şeyler yapmayı planlıyor; fakat karar veremiyorsanız onlarca değişik fikir edinebileceğiniz nikah şekeri firmalarından şehrinizde olanları inceleyin.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ÖS

Özge Sabancı

Düğün Tarihi: 20.10.2014


bence de tozlanıp gitmesne hiç gerek yok. hep birlikte yiyelim işte :)


ÖA

özlem ata

Düğün Tarihi: 20.10.2014


HAHAH şeker büfesi hatırası iyiymiş ;)