Sağlıklı Nikah Şekeri Seçenekleri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:48 dakika

29.06.2020

Son yıllarda sağlıklı beslenme konusunda herkes son derece bilinçli. Organik ve doğal gıdalar sıkça tercih edilir oldu. Bu tercihleri nikah şekerinize de taşıyasınız diye sizin için çok hoş nikah şekerleri fikirlerimiz var!

Şirin Kavanozlar

Ev yapımı reçellere ne dersiniz? Sağlıklı ve ekonomik bir seçenek olarak muhteşem bir fikir değil mi? İster arkadaşlarınızla bir araya gelip favori reçellerinizi yapın, isterseniz sağlıklı ürün seçenekleri sunan nikah şekeri firmaları ile anlaşın! Ufak kavanozlarda ikram edeceğiniz bu reçeller herkesi çok şaşırtacak! Dilerseniz düğün davetiyenizin özel bir kısmını stickerlara bastırıp, şirin kavanozlarınızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Böylece hem nikah şekerinizin hem de nikah davetiyenizin davetlilerin anılarında uzunca yıllar yer etmesini sağlayabilirsiniz.

sağlıklı nikah şekeri seçenekleri

Çıtır Kurabiyeler

Düğününüzde ikram etmek için kepek unu tabanlı, yağsız ve şeker yerine meyvelerle tatlandırılmış kurabiyelere ne dersiniz? Karanfil ve tarçın ile lezzetlendirebileceğiniz kurabiyeleri ister gelin-damat şeklinde, isterseniz isimlerinizin baş harfleri şeklinde kesip sergileyebilirsiniz. Nikah şekeri malzemelerinizi alıp kurabiyeleri kendiniz yapmak istemiyorsanız düğün yemeği için anlaştığınız catering firması ya da nikah şekeri firmanızdan yardım alabilirsiniz.

sağlıklı nikah şekeri seçenekleri

Bitkisel Karışımlar

Ekonomik ve çılgın bir fikre hazır mısınız? Nikah davetiyelerinizin tarihi kış ya da kış aylarına yakın bir zamanı gösteriyorsa bu seçenek tam size göre. Aktarlardan alıp kendi el emeğinizle yapabileceğiniz doğal bitki çayı karışımlarına ne dersiniz? Şık ve temiz bir tül içinde bir kese haline getirip demliğe atacak şekilde sunabileceğiniz bu ikramları herkes çok beğenecek!

sağlıklı nikah şekeri seçenekleri

Kurutulmuş Meyveler

Neden nikah şekeri olarak hem doğal ve sağlıklı hem de orijinal bir seçenek olan kurutulmuş meyveleri tercih etmeyesiniz ki? Tadı tazesine göre daha yoğun olan bu meyveler lif değeri açısından da daha zengindir. Kurutulmuş kavun, papaya, yaban mersini, kivi, ananas, zencefil ve daha onlarca çeşidini kolayca bulmanız mümkün. Bu tercihiniz diyet yapan misafirleriniz için bulunmaz fırsat olacak.

sağlıklı nikah şekeri seçenekleri

Sadece Sizin Sağlığınız Değil

Yeni bir hayata lösemili çocuklara hayat vererek başlamaya ne dersiniz? Yalnız davetlilerinizin sağlığı ile değil anne ve çocuk sağlığı ile de ilgilenen toplumsal duyarlılığa sahip çiftlerdenseniz bu seçenek tam size göre. Nikah şekerinize karar vermeden Lösev’in nikah şekeri olarak tasarlanmış el emeği ürünlerini mutlaka inceleyin. En mutlu gününüzde Lösev’li anne ve çocukların da yüzlerini güldürün.

sağlıklı nikah şekeri seçenekleri

Ve Çok Daha Fazlası

İşte size birbirinden farklı konseptlerde düğünlere hitap eden sağlıklı, doğal ve ekonomik nikah şekeri seçenekleri. Bu fikirlerle davetlilerinizi şaşırtacak ve sizden sonra evlenecek çiftler arasında hep konuşulacak, onlara ilham kaynağı olacaksınız. Bütün bu fikirlerde aradığınızı bulamadınız mı? O halde devam edin ve size en yakın nikah şekeri firmasını bulup değerlendirin:

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

YY

Yağmur Yapıcı

21/10/2014

Çöpe atılmayacak bir şeyler deneyin mutlaka nikah şekeri için.


Filiz Şahin

21/10/2014

hem lösev'e katkı hem de orjinal nikah şekerleri için lösev'inkileri tercih ederim.