Evde Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Hazırlanır?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:05 dakika

26.12.2022

Düğününün her ayrıntısını özenle planlıyorsan nikah hediyeliklerinin etiketlerini dahi kendin hazırlayabilirsin. Bunun için sana yardımcı olacak ipuçlarına hemen göz at!

nikah şekeri etiketi

Boş Nikah Şekeri Etiketini Kendin Doldurabilirsin

En kolayı ile başlayalım! Tasarım yapmakla uğraşmak istemiyor ya da yapamayacağını düşünüyorsan farklı formlardaki hazır etiketleri araştırarak tarzına ve hediyeliklerine en uygun modellerden satın alabilirsin.

Genel olarak bulabileceğin ürünlerin, hediyeliğe iple tutturulan kraft kağıttan ya da kartondan yapılmış hazır etiketler olduğunu söyleyebiliriz.

nikah şekeri etiketi

Nikah şekerini de evde yapabilirsin: Evde Nikah Şekeri Yapımı

Eğer bu etiketlerin büyük ya da hediyeliklerinin formuna uygun olmadığını düşünüyorsan yapışkanlı etiketlerden de alabilirsin. Kavanoz, zarf gibi ürünlerin üzerine çok yakıştırdığımız bu nikah hatırası etiketlerinin farklı motiflerle süslenmiş seçeneklerini bulabilirsin.

Eğer hazır modellerde aradığını bulamazsan internette “nikah şekeri etiket şablonu” şeklinde aramalar yaparak tarzına uygun etiket seçeneklerine de ulaşabilirsin. Bunları boş yapışkanlı kağıtlara bastırarak hediyeliklerine yapıştırabilirsin.

nikah şekeri etiketi

Nikah şekeri malzemeleri ve fiyatlarını merak ediyorsan şu yazımıza göz atabilirsin: Senin İçin Araştırdık: Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Eğer boş etiketleri elinle yazmak istemiyor ya da el yazının estetik görünümünden endişe duyuyorsan kaşe yaptırabilirsin. Hem vakit kazandıran hem de kullanılan ürüne hoş bir görünüm katan kaşeleri davetiyelerin için de kullanabilirsin.

nikah şekeri etiketi kaşe

Nikah Şekeri İçin Etiket Siparişi Verebilirsin

Bu şablonları kullanarak üstüne yazılmasını istediğin yazıları satıcıya belirterek hazır yazılı bir ürüne sahip olabilirsiniz. İster aynı ister farklı tasarımları kullanarak birbirinden şık etiketlerle nikah hediyeliklerini süsleyebilirsin.

Bu tip hazır sipariş verilen etiketleri kullanarak zamandan tasarruf edebilir ve basılı olarak eline ulaşan bu etiketleri hızlıca hediyelerin üstüne takabilirsin.

Farklı nikah şekeri fikirlerini araştırıyorsan şu yazımıza da bak: Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

Nikah Şekeri İsim Etiketi Hazırlama

Dilersen nikah şekerini kendin tasarlayabilirsin. İster sıfırdan tasarım yapabilir istersen de internette yer alan “nikah şekeri sticker baskı şablonlarını” indirerek kullanabilirsin.

Nikah şekeri etiketi hazırlamak sandığın kadar zor bir işlem değil. Temel Word bilgisi bile işini görebilir. Peki nikah şekeri etiketi Word’de nasıl hazırlanır diye merak ediyorsan nikah şekeri etiket örneklerini bilgisayarına indirebilir, bu etiketleri Word’de açıp üzerine istediğini yazabilirsin.

Herkesin bir kere bile olsa kullandığı ya da yıllardır aşina olduğu Paint programı da basit bir tasarım için işini görebilir. İster temel şekilleri kullanarak etiketini sıfırdan tasarlayabilir, istersen bu uygulamada hazır şablonların üzerine yazı yazabilirsin.

Hediyeliklerine hala karar veremediysen şu yazımız sana yardımcı olabilir: 15 Maddede Nikah Şekerini Seçiyoruz

Baskılı Nikah Hediyeliklerini Tercih Edebilirsin

Hediyeliklere ayrıca bir etiket hazırlamakla uğraşmak yerine kendinden baskılı nikah hediyeliklerini tercih edebilirsin. Taş, ahşap, magnet ya da ayna gibi ürünlere isim ve tarih yazdırarak davetlilerine şık hediyelikler verebilirsin.

Dilersen şehrindeki nikah şekeri ve hediyelik firmalarının hazır modellerine göz atabilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum