Porselen kutulardan lavanta keselerine...Konuklarınızın atmaya kıyamayacağı kadar güzel, şık ve estetik bir nikah şekerine ne dersiniz?

Çiçek Keseleri

Hoş kokulu kurutulmuş çiçeklerin doldurulduğu ufak keseler son derece yaygın olmakla birlikte klasik bir nikah şekeri seçeneğidir. Çeşitli kokulu bitkilerin şık tül keselerde toplanılarak oda kokusu olarak kullanılması herkesin çok hoşuna gider. Hem ekonomik, hem de şık bir nikah şekeri istiyorsanız çiçek keseleri gibi bir çok nikah şekeri ve hediyelik örneğini Düğün.com sayfalarında bulabilirsiniz. Hemen şehrinize özel nikah şekeri ve hediyelik firmalarını inceleyin. Örneğin; İstanbul nikah şekeri ve hediyelik firmalarını ziyaret edip istediğiniz düğün hediyelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

cicek_kesesi

Neşeli Magnetler

Sizin adınıza özenle tasarlanmış nikah şekerleri nasıl olur? Örneğin ufak mumluklar, kavanozlar, mıknatıslı minik çerçeveler ya da buzdolabı magnetleri... Sevdiklerinizin buzdolaplarını süsleyen eğlenceli magnetler; sabahları onları gülümseten veya akşam yemeğine otururken sizi hatırlatan ve ne kadar güzel bir düğün olduğunu tekrar konuşmalarını sağlayan şirin birer nikah hatırası olacaktır. Aylarca uğraşıp kusursuz olması için çabaladığınız düğününüzün gerçekten hatırlanmasını istiyorsanız Düğün.com nikah şekeri galerilerini incelerken magnet seçeneğini listenizin ilk sırasına not edin.

magnet

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Fidan Bağışı

Hem çevrenizi korumak, hem de konuklarınızı sevindirmek için onların adına fidan bağışlayabilirsiniz. Bir nikah şekeri yerine bir fidan bağışladığınız da, hem doğaya yüzlerce ağaç kazandırmış olursunuz, hem de nikah şekeri yapımında kullanılan geri dönüşümü olmayan maddeleri kullanmadığınız için çevreci duruşunuzu da göstermiş olursunuz. Konuklarınızın adına yapacağınız bağış karşılığı alacağınız ufak sertifikalar herkesin evinin gurur tablosu olacak. Dünyada kalıcı bir armağan bırakmak istiyorsanız en uygun şeçeneklerden biri nikah şekeri yerine fidan bağışı yapmak olabilir.

fidan

Çinili Porselen Kutular

Davetlilerinizin daha sonra küpe kutusu olarak kullanabilecekleri ya da birtakım değerli minik eşyalarını koyabilecekleri, tuvalet masalarını süsleyecek değişik desenlerde porselen kutular, kalıcılığı ve şıklığı ile her zaman sizi hatırlamalarını kolaylaştıracak.

porselen

Teknolojik Hatıralar

Son yıllarda yurt dışında çok moda olan başka bir kullanım seçeneği ise USB'ler. Çiftler davetiyelerinin bilgisayar ortamındaki tasarımını ya da birlikte çekilmiş güzel bir fotoğraflarını 1 GB'lık USB'lere koyup nikah şekeri yerine davetlilere hediye ediyorlar. Bu seçeneği tercih ederseniz hem günümüz teknolojisinin gereği herkesin daha sonra da işine yarayacak bir armağan seçmiş olursunuz hem de hatıranız kalıcılığını garantiler.

usb

Şimdi bu alternatifleri hayal ederken nereden bulacağınızı da çok düşünmenize gerek yok! Düğün.com sizler için şehrinizin en iyi nikah şekeri ve hediyelik firmalarını araştırıp listeledi. Kolayca inceleyip, beğendiğiniz modeller için fiyat teklifi isteyerek karar verebilirsiniz.

Yorumlar (3)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AB Anıl Balkanoğlu

fidan bağısı gerçekten akılda kalıcı bi organizasyonun en mantıklı hediyesi bence. çok akıllıca

OY Olga Yükselen

ilk defa duyguğum fikirler gerçekten çok yaratıcı. teşekkürler

Ecem Şensazlı

bir arkadaşım da wwf ' ye bağış yapmış, ve üzerinde sizin için .... adlı nesli tükenmekte olan bir hayvana yardım ettik tarzında o hayvana ait görselin de yer aldığı yazılar bulunan kitap ayraçları dağıtmıştı.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.

programattik