Kişiye Özel Nikah Şekerleri: Loli Shop

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

29.06.2020

Bu benzersiz nikah şekerlerine hayır diyemeyeceksiniz! Hala nikah şekerinizi seçmediyseniz bu yazımız tam size göre.

İstanbul’un dinamik ve eğlenceli şeker dükkanı The Loli Shop, nikah şekerlerinin tasarım sürecinden, cam şekerlerinden ve nikah şekeri modasından bahsediyor.

kişiye özel nikah şekerleri: loli shop

Kişiye özel tasarımlar yapıyorsunuz, ve bu şekerlerin içinden neşe fışkırıyor. Rengarenk şeyler üretirken neler hissediyorsunuz?

Bizim için her özel sipariş yeni bir heyecan. Motifi nasıl yapacağımız, renkleri nasıl tutturacağımız her seferinde bizim için yeni bir deneyim oluyor. Zamana karşı bir yarışta, şeker donmadan oluşturduğumuz yazıyı/motifi, kocaman şeker gövdesini bir ucundan tutup silindirik çubuklar haline getirene kadar desenin tam olarak nasıl çıkacağını sadece tahmin edebiliyoruz. Cam gibi soğuyan çubukları her kırdığımız yerinden motifler çıkmaya başladığında bir anda önümüzde binlerce yazılı/motifli şekerler belirince gerçekten neşeleniyoruz. Hele birde motif başarılı olduğunda, üretim sırasında yaşadığımız stres/heyecan/endişenin hepsi uçup gidiyor ve geriye sadece işimizden aldığımız haz kalıyor.

Sizinle çalışmak isteyen çiftlere ne gibi seçenekler sunuyorsunuz? Ne tarz nikah şekerleri oluyor The Loli Shop’ta?

Nikah şekeri olarak lolipoplar, baston şekerler ve standart loli şekerlerimizin yanı sıra, en popüler seçim çiftin isimlerinin baş harflerinin arasında kalp motifi yaptığımız özel sipariş loli şekerlerimiz oluyor. Nişan/Nikah/Düğün konseptlerine uygun renklerde hazırladığımız bu şekerleri çiftler bizden toplu olarak alarak kendi ambalajlarını kendileri hazırlıyorlar. Her şeyiyle hazır şekilde teslim almak isteyenler için sunduğumuz farklı ambalaj alternatiflerine, fiyonk/kravat/tüy/kelebek gibi süslemeler yapıp, düğün davetiyelerine uygun şekilde etiketler hazırlayarak teslim edebiliyoruz.

En çok ne tip düğün şekerleri tercih ediliyor?

Özel sipariş şekerler, kişiye özel hazırlandığı için gelin ve damada has, sadece onlara ait oldukları için, eşi benzeri yok. İstesek de ikinci defa tıpa tıp aynı şekeri yapmamız imkansız. Sipariş veren çiftlerde bunu bilerek, kendilerine ait bu şekerleri sevdikleriyle paylaşıyorlar. Son zamanlarda çok popüler olan şeker büfesi için, cupcake, macaron, kurabiyelerin arasına bizden aldıkları fiyonk süslemeli baston şekerler, lolipoplar eklenince her yaşta davetlinin içindeki çocuğu harekete geçiriyor.

kişiye özel nikah şekerleri: loli shop

2013 yılında hangi nikah şekerlerini sık göreceğiz?

Bizce, kıyafet gibi şekerin de modası tamamen insanın kendine yakıştırdığıyla belirlenmelidir. Neyi seviyorsanız, neyi beğeniyorsanız onu düğününde kullanmalısınız. Çocukluklarından beri düğün gününü hayal eden insanlar var, bir çiftin birbirlerine olan aşklarını bütün sevdiklerine ilan ettikleri gün. Çok büyük bir kutlama, çok büyük bir şenlik, bu yüzden gelin ve damat ne isterse o olmalı!

Ortalama bir nikah şekeri için verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

Özel sipariş şekerlerimiz, toplu alındığı takdirde 3kg için 450tl oluyor. Yaklaşık 1500 parça şeker olan bu miktar, ufak çapta düğünler için hayli yeterli bir miktar. Bunun ambalajlı olarak, süslemesiyle ve kişiselleştirilmiş etiketleriyle teslim edilmesi ise ekstra olarak ücretlendiriliyor.

The Loli Shop’un tanıtım sayfasını incelemek için tıklayın.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Funda İlksen

Düğün Tarihi: 17.10.2014


En sondaki kalpli sekerler cok güzelmiş :) bende istiyoruuum :)