Kaptakek’in Leziz İkramlarına Göz Atın!

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:08 dakika

29.06.2020

Alışık olduğunuz klasik tatlar burada!

kaptakek nikah şekeri

Hobi Olarak Başlayıp, Devleşen Bir Öykü

Kaptakek, iktisat mezunu Deniz'in ve ablası eczacı Umut'un kendi mesleklerini geride bırakarak kurduğu bir girişimcilik hikayesi ile başlıyor. Hobi olarak başladıkları bu işin onları ne kadar mutlu ettiğini fark ederek Kaptakek'i kurmuşlar.. Düğün pastası ve nikah şekeri ağırlıklı çalışan Kaptakek, kısa sürede İstanbul’da kendi adından sıkça söz ettiren bir yer haline gelmiş.

kaptakek nikah şekeri

Ağzının Tadını Bilen Çiftlerin Tercihi!

Anne keki ve anne kurabiyesi yapan Kaptakek, Türk damak zevkine tam olarak uymayan, yurtdışındaki cupcake ve kurabiyeleri Türk damak tadı ile harmanlıyor. Kişiye özel süslemeler işe klişeleşmiş düğün pastaları yerine, düğün mekanlarında kurdukları şık ve lezzetli cupcake kuleleri ile fark yaratıyorlar. Alternatif nikah şekeri arayan çiftlere de nikah kurabiyeleri ile konukları etkileyen lezzetler ortaya çıkartıyorlar.

kaptakek nikah şekeri

Siz Hayal Edin, Onlar Yapsın!

Düğün.com çiftleri, galerilerden model seçebileceği gibi, tamamen kendi hayal güçleriyle ve sadece onlara özel bir modeli de yaptırabiliyorlar. Örneğin cupcake kulesine onların şarkılarını yazabiliyorlar veya nikah kurabiyesi kavanozlarına en mutlu anlarının fotoğraflarını sticker olarak basabiliyorlar.

kaptakek nikah şekeri

Bu Yılın Modası Kurabiye Kavanozları

Kaptakek’in en çok tercih edilen ürünü kavanozda nikah kurabiyeleri oluyor. Hem sunum olarak çok şık hem de kurabiyeler çok lezzetli. Sadece onlara özel tasarım nikah şekeri olduğu için de dikkat çekiyor. Fiyatı da diğer seçeneklere göre daha uygun. Nikah kurabiyesi ve cupcake fiyatları 3TL/adet- 7TL/adet arası değişiyor. Davetli sayısına göre Düğün.com çiftlerine özel indirimler de var!

Kaptakek’in tanıtım sayfasına ulaşmak için tıklayın!

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!