Nikah Şekeri ve Hediyelik

Hatay Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Antakya Fark Organizasyon

10 TL'den az

Antakya Emela Çikolata

10 TL'den az

Antakya Kelebek Organizasyon

10 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Hatay Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Hatay’da nikah şekeri firması arayan çiftlerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. Firma araştırmadan önce nasıl bir nikah şekeri modeli yaptırmak istediğinize karar vermenizi öneriyoruz. Tam olarak model seçimi yapamasanız da en azından kalıcı mı yoksa tüketilebilir bir hediye mi yaptırmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Hatay nikah şekeri firmalarıyla görüşmeye gittiğinizde size ellerinde olan hazır modelleri gösteriyorlar. Ancak bunlardan farklı, tamamen size özel bir tasarım isterseniz onu yaptırmanız da mümkün.

Nikah şekerlerinin birbirinden farklı, sayısız modeli bulunuyor. Kalıcı nikah şekerleri; biblo, kutu, magnet gibi uzun süreler evlerinde barındırabileceği modellerden oluşuyor. Tüketilebilir nikah şekerleri ise daha çok çikolata, reçel, badem şekeri, makaron gibi lezzetlerin süslenerek sunulduğu modellerden oluşuyor. Son dönemlerde davetlilere fidan gibi doğaya katkı sunacak nikah hediyelikleri de veriliyor. Bu küçük saksıda bir fidanın yanı sıra tohumlu kalem gibi farklı hediyeler de olabiliyor.

Hatay’daki firmaların bazıları, nikah şekeri yaptırmak isteyen çiftler için minimum adet kotası koyabiliyor. Mesela en az 250 nikah şekeri yaptırmanızı şart koşabiliyorlar. Ancak birçoğunda herhangi bir kota bulunmuyor. Siz kaç tane isterseniz o kadar hediyelik üretiliyor.

Hatay’da Nikah Şekeri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nikah şekeri seçimi de düğünün her evresi kadar özenilmesi gereken bir detay. Bir nikah şekeri firmasıyla anlaşmadan önce o firmanın verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olmalısınız.

Öncelikle firmanın yaptığı nikah şekeri çalışmalarına göz atın. Beğendiğiniz modeller var mı? Aklınızdaki nikah şekerini sizin istediğiniz gibi yapabilirler mi? Firmanın fotoğraflarına bakmanız bile bu konuda fikir sahibi olmanızı sağlar.

Eğer tüketilebilir bir nikah şekeri modeli seçtiyseniz, kullanacağınız lezzetin ne kadar taze olduğunu mutlaka öğrenmelisiniz. Tazeliğini koruyan ve son kullanma tarihinin geçmemiş olduğu ürünleri tercih etmelisiniz. Sizin ve davetlilerinizin sağlığı açısından bu detay çok önemli.

Her nikah şekeri firmasının bir teslimat süresi oluyor. Bu genelde 2-3 hafta aralığında değişiyor. Siz de Hatay’da bir nikah şekeri firmasıyla anlaşmadan önce ne kadar sürede ürünlerinizi teslim alacağınızı mutlaka öğrenmelisiniz. Aynı zamanda firma yetkilisi size ürünleri zamanında ulaştıracağının garantisini de vermeli.

Fazla sayıda nikah şekeri yaptıracaksanız, firmalara size indirim yapıp yapamayacaklarını sorabilirsiniz. Çok sayıda sipariş verildiği zaman firmalar tarafından indirimli fiyatlar uygulanabiliyor.

Hatay Nikah Şekeri Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay’da nikah şekeri fiyatlandırmaları adet başına yapılıyor. Sipariş sayınız arttıkça verilen birim fiyat düşüyor. Mesela 100 nikah şekeri için 3 TL teklif aldıysanız, 200 nikah şekeri için bu rakam 2,5 TL’ye düşebiliyor.

Hazır nikah şekeri modelleri, özel tasarımlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Firmalar hazır modelleri daha önce de uyguladıkları için sadece isimleri değiştirmeleri yeterli oluyor. Ama özel tasarım nikah şekerlerinde işin içine büyük bir emek giriyor.

Hatay’daki firmalar, nikah şekerinde kullanılan malzemelere göre de fiyatlandırma yapıyor. Mesela taş veya cam gibi malzemelerin kullanıldığı nikah şekerlerinin fiyatları standartların üzerinde oluyor. Ayrıca cupcake, makaron gibi uğraş isteyen lezzetleri sunacaksanız, bu durumda da fiyatlar artabiliyor.

Son zamanlarda kutulu nikah şekerlerinin de çiftler tarafından tercih edildiğini görüyoruz. Özenle süslenmiş ahşap kutu içerisindeki nikah şekerlerini davetlilerinize hediye edebiliyorsunuz. Ancak bu modellerin fiyatları biraz yüksek olabiliyor. Uygun fiyatlı nikah şekerlerinden birini seçmek istiyorsanız magnetlere yönelebilirsiniz.

Size tavsiyemiz; Hatay nikah şekeri firmalarının sayfalarını inceleyip, yaptıkları çalışmalara göz atmanız olacak. Böylece firmanın işleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz veya yaptırmak istediğiniz bir model için de firmalardan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Tüm Şehirler Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları