Songül Nikah Şekeri

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Merkez, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Emela Çikolata
15

Antakya

Emela Çikolata

2 TL'den az
Fark Organizasyon
13

Antakya

Fark Organizasyon

2 TL'den az
Kelebek Organizasyon
11

Antakya

Kelebek Organizasyon

2 TL'den az

Hakkında

Düğün, doğum günü, kına gecesi ve nişan töreniniz gibi özel günlerinizde, sevdiklerinize verdiğiniz daveti hatırlatacak hediyelikler armağan etmek isterseniz Songül Nikah Şekeri Hatay olarak yanınızda olmak çok isteriz.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek bu yönde hediyelikler tasarlıyor. Titiz çalışmalarımızla birleşen vizyonumuz aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika modeller çıkıyor. Samimi ekip arkadaşlarımız ilk görüşmemizden ürünlerinizi size teslim ettiğimiz ana kadar beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir çalışma gerçekleştiriyor.

Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler değerli günlerinizin unutulmamasını sağladığı için seçiminizi özenle yapmalısınız. Örneğin; kır düğünü yapacaksanız mekânınızda kullandığınız aksesuarlarla benzer renklerde olan hediyelikleri, salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük ayrıntılarla süslenmiş modellerimizi tercih edebilirsiniz. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bu küçük detaylar eminiz ki sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek.

Hediyelik dışında gelin çiçeklerinizi süsleyebiliyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz kınalara şık tasarımlı süslemeler yapabiliriz. Nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyeliklerimizden seçim yapabilirsiniz.

Hazır modellerimizden içinize sineni bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan faydalanabilirsiniz. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak yaptığımız el emeği ürünlerimiz gelecekte tebessümle hatırlayacağınız anılara dostluk edecek.

Seçimini yaptığınız hediyelikleri Hatay başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Özellikle şehir dışından yapacağınız siparişler için kargo süresini de hesaplayarak sipariş vermenizde fayda var.

Hatay nikah şekeri yapan yerler arasında fark yaratan olanaklarımızla sizleri bekliyoruz. Sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Songül Yalçın

  • Adres: HatayYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!