Nikah Şekeri ve Hediyelik Hatay

Songül Nikah Şekeri

  • Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Songül Nikah Şekeri Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Songül Nikah Şekeri Hakkında

Düğün, doğum günü, kına gecesi ve nişan töreniniz gibi özel günlerinizde, sevdiklerinize verdiğiniz daveti hatırlatacak hediyelikler armağan etmek isterseniz Songül Nikah Şekeri Hatay olarak yanınızda olmak çok isteriz.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek bu yönde hediyelikler tasarlıyor. Titiz çalışmalarımızla birleşen vizyonumuz aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika modeller çıkıyor. Samimi ekip arkadaşlarımız ilk görüşmemizden ürünlerinizi size teslim ettiğimiz ana kadar beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir çalışma gerçekleştiriyor.

Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler değerli günlerinizin unutulmamasını sağladığı için seçiminizi özenle yapmalısınız. Örneğin; kır düğünü yapacaksanız mekânınızda kullandığınız aksesuarlarla benzer renklerde olan hediyelikleri, salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük ayrıntılarla süslenmiş modellerimizi tercih edebilirsiniz. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bu küçük detaylar eminiz ki sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek.

Hediyelik dışında gelin çiçeklerinizi süsleyebiliyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz kınalara şık tasarımlı süslemeler yapabiliriz. Nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyeliklerimizden seçim yapabilirsiniz.

Hazır modellerimizden içinize sineni bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan faydalanabilirsiniz. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak yaptığımız el emeği ürünlerimiz gelecekte tebessümle hatırlayacağınız anılara dostluk edecek.

Seçimini yaptığınız hediyelikleri Hatay başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Özellikle şehir dışından yapacağınız siparişler için kargo süresini de hesaplayarak sipariş vermenizde fayda var.

Hatay nikah şekeri yapan yerler arasında fark yaratan olanaklarımızla sizleri bekliyoruz. Sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hatay

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.