Fark Organizasyon

E-posta Gönder

Fark Organizasyon Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
3 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri
Teslim Süresi
2 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Fark Organizasyon Hakkında

En değerli günlerinize katılarak mutluluğunuza ortak olan konuklarınız için birbirinden güzel hediyelikler hazırlıyoruz. 2010 Yılından beri yeni şeyler üreterek ve kendimizi sürekli geliştirerek düğün sektöründeki varlığımızı sürdürüyoruz. İşimizi seviyoruz ve size değer veriyoruz. Tekrarının mümkün olmayacağı özel günlerinizin tüm hazırlıklarını gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Peki neler yapıyoruz?

Fark Organizasyon Antakya olarak tarzınızı yansıtan hediyeliklerimizle konuklarınızın yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak istiyoruz. Bu işin eğitimini almış iş arkadaşlarımızla elimizden geldiğince her istediğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Her siparişi zamanında ve eksiksiz olarak teslim ederek bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetlerini kazanmayı amaçlıyoruz.

Hediyelik dışında kusursuz bir davet yaşamanız için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Masalarınızın düzeni, sandalyelerinizin giydirilmesi ve süslenmesi, düğün davetiyeleri, ses ve ışık düzeni gibi ihtiyaçlarınızı, hemen her konuda deneyimli kadromuzla karşılıyoruz. Herhangi bir aksiliğe karşı aldığımız önlemlerle güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Peki diğer olanaklarımızı merak ediyor musunuz?

Açılış, kına, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok etkinliğinizi organize ediyoruz. İster plaj da isterseniz ise eş adayınızla beraber sizin için anlam ifade eden herhangi bir mekânda tarzınıza uygun süslemeler yapabiliyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçerseniz seçtiğiniz mekânı organizasyonlarınıza
uyumlu olacak şekilde hazırlıyoruz.

Mutluluğunuz için emek veren ekip arkadaşlarımızla birlikte sizin yanınızda olup tatlı telaşınızın yüklerini hafifletmek çok isteriz. Eğer siz de özel günlerinizin hazırlık aşamasında aklınızda soru işareti kalsın istemiyor, güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Hatay hediyelik eşya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Saray İş Merkezi Cindi Hamamı Yanı Gazipaşa İş Hanı Arkası (Köprü Başı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fark Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.