Sade Tasarım

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Sade Tasarım Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3-5 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Sade Tasarım Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Sade Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Sade Tasarım Hakkında

2013 yılında, sadece web sitesi üzerinden nikah şekeri satışı yapmak üzere kurulan ‘Sade Nikah Şekeri’, 2016 yılında ‘Sade Tasarım' bünyesine katılmış ve ‘Sade’ marka adıyla büyük bir dönüşüm sürecine girmiştir.

Bugün, sürekli genişleyen ürün kategorileri ve hızla yenilenen özgün tasarımlarıyla e-ticaret yanında, fiziki mağaza satışlarıyla da faaliyetlerini sürdüren ‘Sade’, nikah şekeri sunmanın çok ötesine geçerek, her türlü davet için tercih edilen bir tasarım markası olma yolunda büyük adımlar atmaktadır.

Söz, nişan, bekarlığa veda, kına, nikah, nikah kokteyli, nikah yemeği, düğün, evlilik yıl dönümü davetleri gibi evlilik öncesi ve sonrası yapılan tüm kutlamalar ile doğum günü davetleri, doğumu öncesinde ve sonrasında bebekler için düzenlenen tüm etkinlikler, dahası şirket içinde ve/veya dışında tertiplenen tüm özel organizasyonlar için çeşitli kategorilerde ürünler tasarlayan ve sunan Sade, kendi faaliyet alanındaki kalite ve görsellik standartlarının belirleyicisi olma yolunda da hızla ilerlemektedir.

Yoğun istek üzerine; davetiye, dekor ve aksesuar tasarımlarına da yoğunlaşmaya başlayan Sade, işine tutkuyla bağlı insan kaynağı, güçlü tasarım altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla mutluluğa dokunarak değer yaratmak, güzellikler sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmak adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Misyonumuz:

Mutluluğun paylaşıldığı tüm davetlerde, sade dokunuşlarla değer yaratmak ve unutulmaz deneyimler yaşatmaktır.

Vizyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz alanda, kalite ve görsellik standartlarının belirleyicisi olmaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.