Nikah Şekeri ve Hediyelik Ankara

Neşe Dükkanı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Neşe Dükkanı Hakkında

Neşe Dükkanı ;2013 yılında bir tutku ve azimle başladığı tasarım ürün konseptleri yolunda emin adımlarla ilerleyerek büyük bir müşteri kitlesi ve memnuniyet sağlamıştır.

Tamamen sizin istediğiniz renk , koku ve modellerle ürettiğimiz butik sabunlarımız ve kokulu taşlarımız ile konuklarınıza kalıcı hediyeler sunabilirsiniz.

İçerisine sevgimizi ve emeğimizi kattığımız , tek tek özenle işleyerek hazırladığımız yüzlerce özel tasarım ürünümüzden bir tanesi mutlaka sizin tercihiniz olacaktır.

Tüm ürünlerimiz ; hammadde tedarikçimizin laboratuvar kontrollü tesislerinde uzman ekipler tarafından üretilen hammaddelerden yapılmaktadır. Butik Sabun ürünlerimiz Kesinlikle alkol içermez aksine yüksek gliserin oranı ile cilde katkı ve yumuşaklık sağlar.

Neşe Dükkanın da ; Düğün , Nikah , Nişan , Kına Gecesi , Doğum Günleri , Yeni Doğan , Babyshower , Anneler Günü , Sevgililer Günü gibi özel günleriniz için çok ama çok özel ürünler tasarladık. Neşe Dükkanı düşlediğiniz hediyeyi tasarlayabilecek teknik donanım ve yeterliliğe sahip uzman bir kadroya sahiptir.

Bu güne kadar yüzlerce müşterimizin özel günlerini unutulmaz kıldık ve konuklarının memnuniyetini kazandık .

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    1308 Sk. 13/18C Aşağı Öveçler

  • Haritadaki Konumu

    Neşe Dükkanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.