Nikah Şekeri ve Hediyelik Ankara

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

  • Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Hakkında

Mutlu bir hayata adım atacağınız nikah gününüzde, sevdiklerinize unutamayacakları hediyeler armağan etmek istemez misiniz? Düğününüzün üzerinden yıllar geçse de unutulmasın ve o masalsı gün nikah hediyeliklerinizle hep yaşasın… Ankara nikah şekeri ve hediyelik firmaları arasında yapacağınız doğru tercihle tüm bunları mümkün kılabilirsiniz. Biz de size eşlik etmek istiyor ve bunun için de çok sabırsızlanıyoruz.

●Deneyim
Başarımızın temel kaynağı, işimize olan aşkımız ve bağlılığımız. Bugün bulunduğumuz noktadan arkamıza baktığımızda, geride binlerce mutlu çift ve binlerce kusursuz organizasyon görüyoruz. Bu mutlulukla her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyor, hizmet kalitemizi hep bir adım daha ileri götürmeyi amaçlıyoruz. Sizi çok iyi dinliyor ve sizinle kusursuz bir iletişim kuruyoruz. İsteklerinizi kendi özgün çizgimizle tasarlayıp, hemen hayata geçiriyoruz.

●Hizmetler
Hizmet kalitemiz ve hizmet çeşitliliğimizle kolayca fark yaratmayı amaçlıyoruz. Siparişleriniz için herhangi bir alt limit belirlemedik. Bu sayede bizi tercih eden her çiftimizin organizasyonunda hizmet vermeyi başarıyoruz. Yani, bizi hem butik organizasyonlarda, hem de yüksek kapasiteli büyük davetlerde tercih edebiliyorsunuz. Tüm ürünlerde aynı özveri ve hassasiyetle çalışıyor, siparişlerinizi bir hafta gibi kısa bir sürede sizinle buluşturabiliyoruz.

En beğenilen hizmetlerimizden birisi olan sandalye kaligrafisi, tüm misafirlerimizi kendisine hayran bırakacak. Bu hizmetimizde sizin ve eşinizin adını, sandalyenizin arkasına yazıyoruz. Böylece, üzerinden yıllar geçse bile, yüzünüzde bir gülümseme oluşturacak muhteşem düğün fotoğraflarınıza ev sahipliği yababiliriz. Biz, her detayı önceden düşünecek ve gözlerin size çevrildiği o gecede hizmetlerimiz sayesinde kusursuz görünmenizi sağlayacağız.

●Ek Hizmetler
Misafirlerinize sizden önce gülümseyecek şık karşılama panolarımız, büyük beğeni alıyor. Bu panoları istediğiniz renklerde çalışabiliyor ve özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmez detayları arasında yer almayı başarıyoruz. Çankaya nikah şekeri firmaları arasında öne çıkıyor, yüksek müşteri memnuniyeti oranımızla hep dikkat çekiyor ve bununla da gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizin düğünlerinde unutulmaz izler bırakıyoruz.

Çankaya nikah şekeri ve hediyelik firmaları arasında kararsız kaldıysanız ve hizmet alacağınız kaliteli bir firma arıyorsanız bizimle tanışmadan karar vermeyin, deriz. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri odaklı bir firma olmayı başardık. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle kolayca irtibat kurun. Bu sayede sizin için tasarlanmış ayrıcalıklı hizmetlerle tanışma fırsatı elde edin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Bornova İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.