Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım

E-posta Gönder

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3 TL'den az

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Minda Ahşap - Düğün & Nişan Tasarım Hakkında

Mutlu bir hayata adım atacağınız nikah gününüzde, sevdiklerinize unutamayacakları hediyeler armağan etmek istemez misiniz? Düğününüzün üzerinden yıllar geçse de unutulmasın ve o masalsı gün nikah hediyeliklerinizle hep yaşasın… Ankara nikah şekeri ve hediyelik firmaları arasında yapacağınız doğru tercihle tüm bunları mümkün kılabilirsiniz. Biz de size eşlik etmek istiyor ve bunun için de çok sabırsızlanıyoruz.

●Deneyim
Başarımızın temel kaynağı, işimize olan aşkımız ve bağlılığımız. Bugün bulunduğumuz noktadan arkamıza baktığımızda, geride binlerce mutlu çift ve binlerce kusursuz organizasyon görüyoruz. Bu mutlulukla her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyor, hizmet kalitemizi hep bir adım daha ileri götürmeyi amaçlıyoruz. Sizi çok iyi dinliyor ve sizinle kusursuz bir iletişim kuruyoruz. İsteklerinizi kendi özgün çizgimizle tasarlayıp, hemen hayata geçiriyoruz.

●Hizmetler
Hizmet kalitemiz ve hizmet çeşitliliğimizle kolayca fark yaratmayı amaçlıyoruz. Siparişleriniz için herhangi bir alt limit belirlemedik. Bu sayede bizi tercih eden her çiftimizin organizasyonunda hizmet vermeyi başarıyoruz. Yani, bizi hem butik organizasyonlarda, hem de yüksek kapasiteli büyük davetlerde tercih edebiliyorsunuz. Tüm ürünlerde aynı özveri ve hassasiyetle çalışıyor, siparişlerinizi bir hafta gibi kısa bir sürede sizinle buluşturabiliyoruz.

En beğenilen hizmetlerimizden birisi olan sandalye kaligrafisi, tüm misafirlerimizi kendisine hayran bırakacak. Bu hizmetimizde sizin ve eşinizin adını, sandalyenizin arkasına yazıyoruz. Böylece, üzerinden yıllar geçse bile, yüzünüzde bir gülümseme oluşturacak muhteşem düğün fotoğraflarınıza ev sahipliği yababiliriz. Biz, her detayı önceden düşünecek ve gözlerin size çevrildiği o gecede hizmetlerimiz sayesinde kusursuz görünmenizi sağlayacağız.

●Ek Hizmetler
Misafirlerinize sizden önce gülümseyecek şık karşılama panolarımız, büyük beğeni alıyor. Bu panoları istediğiniz renklerde çalışabiliyor ve özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmez detayları arasında yer almayı başarıyoruz. Çankaya nikah şekeri firmaları arasında öne çıkıyor, yüksek müşteri memnuniyeti oranımızla hep dikkat çekiyor ve bununla da gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizin düğünlerinde unutulmaz izler bırakıyoruz.

Çankaya nikah şekeri ve hediyelik firmaları arasında kararsız kaldıysanız ve hizmet alacağınız kaliteli bir firma arıyorsanız bizimle tanışmadan karar vermeyin, deriz. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri odaklı bir firma olmayı başardık. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle kolayca irtibat kurun. Bu sayede sizin için tasarlanmış ayrıcalıklı hizmetlerle tanışma fırsatı elde edin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.