Lapis Baskı

E-posta Gönder

Lapis Baskı Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3 TL'den az

 • Minimum Sipariş Adedi

  50

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Lapis Baskı Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Lapis Baskı Hakkında

Eğer sıradan hediyeler yerine misafirlerinize daha özel hediyeler vermek ve onlara kendilerini daha özel hissettirmek isterseniz firmamız tam da size göre. Ankara düğün hediyelik firmaları arasında öne çıkan işletmemizde sizin için muhteşem tasarımlar yapıyor ve eşlik ettiğimiz her organizasyona imzamızı atıyoruz. Bu özel günde biz de sizinle olmak ve aşkınızı taş üzerine resmedip, ölümsüzleştirmek istiyoruz.

●Deneyim
Binlerce düğüne eşlik edip, arkamızda binlerce mutlu çift bıraktık. Yarattığımız bu yüksek müşteri memnuniyetinin temel sebebi, işimize duyduğumuz aşk ve sizlerle kurduğumuz doğru iletişim. Sanatın dokunduğu her şey gibi, düğününüzü de sanatımızla güzelleştirmek, mutluluğunuzu, belki bir magnete, belki de bir şişe açacağına resmetmek istiyoruz. Tüm hediyeliklerimizde muhteşem bir el işçiliği kullanıyoruz.

●Hizmetler
Bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek, bizim en temel amacımız. İşe, öncelikle sizin için tasarımlar yaparak başlıyoruz. Atölyeye giriyor ve aşkınızı, sanata döküyoruz. Ürünlerimizi, Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak kargoyla gönderiyoruz. Hizmet hızımızla da Ankara nikah hediyelik firmaları arasında hemen dikkat çekiyoruz. Çünkü, sizden aldığımız siparişi 1 haftadan daha kısa bir sürede hazırlıyoruz.

Ürünlerimizi, istediğiniz konseptte ve renklerde kurguluyoruz.. Rustik bir kır düğünü düşünelim. Böylesi etkileyici bir düğün, müziğinden ambiyansına, ambiyansından dekorasyonuna, dekorasyonundan hediyeliklerine kadar her detayıyla muhteşem olmalı. İşte bizi tercih eden çiftlerimizin bu konuda içi rahat olabilir. Çünkü bir, hediyeliklerinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve hayalini kurduğunuz o muhteşem ahengin mimarı olabiliriz.

●Ek Hizmetler
Hediyeliklerimiz, her detayıyla içinize sinsin istiyoruz. Siz, sadece hayal edin ve gerisini bize bırakın. Bu özel günde, her şey çok özel olmayı haketmiyor mu? Eğer cevabınız evetse, biz size bu ayrıcalığı yaşatabilecek en başarılı firmayız. Sizin için muhteşem tasarımlar yapabiliriz. Magnetlerimize dilerseniz belirlediğiniz bilgileri yazabilir, dilerseniz de sevgilinizin ve sizin fotoğrafını basabiliriz.

Hayallerinizi, taşa resmetmeyi, aşkınızla taşları dahi çekici kılmayı arzuluyoruz. Yenimahalle nikah hediyelik firmaları denince akıllara ilk biz geliyoruz. Sanatımız ve hediyeliklere getirdiğimiz farklı solukla aşkınızı her zaman yaşatmak istiyoruz. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan “Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayın ve bizimle iletişime geçin. Sizin için birçok kampanya hazırladık ve artık size çok yakınız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  412 / 1 Sk. No:54 / A -B Yenimahalle

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lapis Baskı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.