Nikah Şekeri ve Hediyelik Ankara

Gülsüm Mengi

  • Min. Fiyat
    20-30 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gülsüm Mengi Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
20-30 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Gülsüm Mengi Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Gülsüm Mengi Hakkında

Ankara nikah şekeri yapan yerler hakkında araştırma yapıyorsanız, doğru adrestesiniz. Gülsüm Mengi, özel tasarımlarla birebir ilgilenerek harika hatıra eşyaları yaratmanıza ve bunları sevdiklerinizle paylaşmanıza yardım ediyor. Günümüzde neredeyse her çift misafirlerine özel davetlerinden geriye hatıra olacak hoş bir hediye vermek istiyor. Gülsüm Mengi de bu dileğinizi yerine getirirken her siparişi özel olarak hazırlıyor. Butik davetlerden uzun listeli davetlere kadar hediyeliklerinizin yapımında bizi tercih edebilirsiniz!

Deneyim
Ankara nikah şekeri firması arayışınıza son verecek, birbirinden farklı tasarımlara ve içeriğe sahip nikah şekerlerini sizinle buluşturuyoruz. Zarif ve dilediğiniz konseptte hazırlanmış hediyeliklerimizi davetinize uygun bir şekilde çalışıyoruz. Uzun yıllardır el emeği hazırlanan, kaliteli hizmet verme gayesiyle devam ettirdiğimiz firmamızın yolculuğu trendleri de takip ederek devam ediyor. Çiftlerimize her zaman en iyisini sunmaya çalışarak ürünlerinizi kişiselleştiriyoruz. Titizlikle çalışılacak ve üzerinde düşünülmüş harika tasarımlar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmetler
●Son zamanlarda oldukça popüler olan kolonya ve sabun şişelerini isimleriniz ek olarak davetinizle bağlantılı tarih içerecek şekilde hazırlayabiliriz.
●Hediyelikleriniz için çikolata, makaron gibi küçük ikramlar tercih edebilirsiniz. Bunlar konseptinize uygun şekilde hazırlanarak size teslim edilir.
●Kokulu taş, lavanta keseleri, hasırdan hazırlanmış ve dekore edilmiş özel keseler, taşlar ve daha fazlası için portföyümüzü inceleyebilirsiniz.
●Epoksiden hazırlanan harfler renkli çiçekler ve simlerle tamamlanarak kişiselleştirilmiş tasarımlarınıza eklenebilir. Bu harfleri veya farklı epoksi tasarımlarını anahtarlık haline getirebilir, veya aranjmanlarınızda kullanabilirsiniz.
●Davetlerinize özel olarak hazırlanan kıymetli hediyelik seçeneklerini sürekli yenileyerek özgün tasarımlar yapıyoruz. Mum, magnet, minik ayna, anahtarlık, badem şekerleri ve tohum kalemler gibi her gün yeni bir ürün eklenen nikah hediyelikleri listesine hakim bir ekiple çalışma imkanını kaçırmayın!

Tasarımların planladığınız kişinin elinden çıkacağı, detaylı çalışmalara ve özenli sunumlara kavuşabileceğiniz bir işletmedesiniz. Sizinle detaylı görüşmeler doğrultusunda istediğiniz tarza uygun hediyeliklerinizi hazırlıyoruz. Geniş malzeme ve renk seçeneklerimiz sayesinde isteklerinizi yerine getirmek çok kolay. Gülsüm Mengi ve nikah şekeri modelleri ve fiyatları Ankara hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yanda yer alan ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yenimahalle / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Gülsüm Mengi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.