Ebruli Boutiquee

E-posta Gönder

0850 532 9158

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Hizmet İçeriği

2-3 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Kampanyalar ve Paketler

Ebruli Boutiquee

Kış Nikahlarının Hediyeleri %11 İndirimle Sizleri Bekliyor!

En özel An'larınızın anıları çiçek açsın diye Tohumlu Kağıt Butiği
Geri dönüştürdüğümüz kağıtlara üretilen tohumlu kartlarla sevdiklerinize kendi yetiştirebilecekleri hayatlar hediye edin :)

Kağıt : 280 gr tuvale
Renk : Hemen hemen tüm renkleri kullanabiliyoruz. Yaldızlı (alın, gümüş gibi) renklerde adette artı 0,25 TL fark oluyor.

Sonbahar kampanyamıza özel kargo bedava! En özel An'larınızın anıları çiçek açsın diye Tohumlu Kağıt Butiği
Geri dönüştürdüğümüz kağıtlara üretilen tohumlu kartlarla sevdiklerinize kendi yetiştirebilecekleri hayatlar hediye edin :)

Kağıt : 280 gr tuvale
Renk : Hemen hemen tüm renkleri kullanabiliyoruz. Yaldızlı (alın, gümüş gibi) renklerde adette artı 0,25 TL fark oluyor.

Sonbahar kampanyamıza özel kargo bedava!

Son gün 31/01/2020


Hakkında

Hayatınızın belki de en önemli organizasyonlarına hazırlanırken, sevdiklerinize sizi hatırlatacak hediyelikler vermek istiyorsanız doğru sayfadasınız. Çünkü geri dönüştürülmüş kağıtlarla üretilen tohumlu, çevreci, yaşayan hediyelerin atölyesi olan Ebruli Boutiquee Ankara’da misafirleriniz için birbirinden güzel hediyelikler hazırlıyor.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ve başarılı işlere imzasını atan firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek yaratıcı çözümler üretiyor. Titiz çalışmalarımızla birleşen vizyonumuz aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika modeller en özgün tasarımlar çıkıyor. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızın da ilk görüşmenizden hediyeliklerinizi teslim alacağınız ana kadar beklentinizi karşılamaya yönelik bir tavır sergilediklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler en değerli günlerinizi ve daha da önemlisi sizi hatırlayacağı için karar verme aşamasında dikkatli olmalısınız. Bu dediğimizi bir örnekle açıklayalım; mesela kır düğünü yapacaksanız mekânının dekorasyonunda kullandığınız aksesuarlarla benzer renklerde olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Eğer salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük detayları hediyeliklerinize ekleyerek bir uyum yakalayabilirsiniz.

Ebruli Boutiquee Ankara’da birbirinden güzel, şık hediyelikler bulunuyor. İsterseniz hazır modellerimizden isterseniz de özel tasarım olanağımızdan faydalanabiliyorsunuz. Ürünlerinizi 2 hafta içerisinde gönderiyoruz. Üstelik ücretsiz teslimat imkânıyla…

Hediyelik dışında isterseniz tamamen sizin istediğiniz modelde, en sevdiğiniz renkleri kullanarak düğün davetiyenizi de hazırlayabiliriz. Bunun dışında nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyeliklerimiz mevcut. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak hazırlayacağımız el emeği ürünlerimiz; misafirlerinizin gelecekte tebessümle hatırlayacakları anılar olarak kalacak.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak veya sayfadaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ebru Erdoğan

  • Telefon: 0850 532 9158

  • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!