Nikah Şekeri ve Hediyelik Ankara

Dotdiri Nikah Şekeri

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dotdiri Nikah Şekeri Hakkında

Her şey aradığımızı bulamamakla başladı ... Günlerce kendi nikah şekerimizi beğenemedik :) Gezmediğimiz yer kalmadı. Özel ve farklı ürünler arıyor ama bulamıyorduk. Sonunda karar verdik...

Ve ilk önce kendi söküğümüzü diktik :)

Nikahımız gibi nikah şekerimiz de çok özel ve eğlenceli oldu.
Nikah günümüzün güzelliğini kalbimize, bu güzelliği de herkes evine götürebilsin diye nikah şekerlerimize yazdık.

Tabi ki nikah eğlenceli olunca düğün de eğlenceli olmalı idi. Düşündük taşındık ... Ve DOTDİRİ'nin rengarenk fikir dünyasından bu kezde KONUŞMA BALONLARI doğdu...

Eş dost tanıdık derken , konuşma balonlarından binlerce adet sattıktan sonra ; " Biz neden bu ürünleri seri üretip daha çok kişiye ulaştırmıyoruz " dedik ve DOTDİRİ hayata geçti.

28.08.2014 tarihi itibari ile 50.000' inci konuşma balonumuzu da güzel bir düğüne şahit olması amacı ile müşterimize gönderdik.

Tamamen tarafımızdan tasarlanan konuşma balonlarını kına, bekarlığa veda, nişan, nikah, düğün, doğum, baby shower eğlenceleriniz de kullandığınız ve bize yeni fikirler üretmek için verdiğiniz ilham nedeni ile teşekkür ederiz.

Butik sabun ve kokulu taşlarımız tamamen doğal hammaddelerden üretilmekte olup, ; renklendiricisinden , esansına kadar insan sağlığına zararlı hiç bir materyal içermemektedir.

EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE EN GÜZEL HEDİYENİZ.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Posta Caddesi Vakıflar Suluhan Çarşısı Üst kat no:123

  • Haritadaki Konumu

    Dotdiri Nikah Şekeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.