Demlin Şeker
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Demlin Şeker Hakkında

Çocukluğumuzdan başlayıp hayalini kurduğumuz anlar vardır. Gelin olduğumuz, anne olduğumuz hayaller... Zaman geçer ve hayallerimiz gerçek olur. İşte o özel gün geldiği anda herşeyin güzel ve kusursuz olmasını isteriz. O güne özel o kadar çok ayrıntı vardır ki; her biri birbirinden keyifli detaylar... Ben bu ayrıntıların birinde size yardımcı olmak için buradayım. O güzel günü size, sevdiklerinize ve davetlilerinize bir ömür boyu hatırlatacak şekerleriniz için...

Gelelim ben kimim;

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü mezunuyum ... İstanbulluyum... Evlendikten sonra eşimin Ankaralı olması nedeniyle, Ankara da yaşamaktayım. Daha önce hobi olarak yaptığım takıların çevremdeki insanlar tarafından ilgi görmesi; kendi branşımı değil bu işi yapmama vesile oldu. 2007 yılında kişiye özel kıyafet tasarımını da konseptime ekleyip sizlerle Demlin Butik adıyla buluştum. Üç yıl boyunca devam ettiğim mağazacılık süresince; hayattan ve tasarımdan çok şey kaçırdığımı farkettim. Bu yüzden çalışmama ev-ofis olarak devam etmekteyim. İşte bu değişimden sonra Demlin bünyesine yeni bir iş alanı daha ekledim; Demlin Şeker... Artık doğum ve düğün organizasyonları ile de sizlerleyim.

Mutluluklarınıza ortak olmak dileğiyle...

Elvida Aylin KESİM

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yaşamkent / ANKARA

  • Haritadaki Konumu

    Demlin Şeker Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.