Atölyesnet

Atölyesnet

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Hakkında

Atölyesnet; uzun zamandır yapmayı planladığım kişiye özel tasarım ve hediyelikleri; ağabeyimin düğün hazırlıkları sırasında hayata geçirmiş olduğum, 36 yıllık maket sektöründe hizmet veren Atölye78 'in bir alt kuruluşudur.

Her şeyin size özel ve kusursuz olmasını istediğiniz düğününüze gelen konuklarınıza vereceğiniz hatıranın; kalıcı, kullanıcı ve her gün göz önünde bulunarak sizi hatırlatması için kişiye özel magnetler hazırlayarak başlayan serüvenimiz bir çok farklı alanda da sizlere hizmet vererek devam ediyor.

Baskı davetiyelerden farklı tasarımları ile dikkat çeken lazer kesim davetiyeler, parti eğlence aksesuarları, bardak altlıkları ve suplalar, kapı süsleri, pasta üzeri süsler, araba dikiz aynası süsleri, kişiye özel fotoğraf çerçeveleri, isimlikler ve harf çalışmaları...

Size özel olarak hazırlanacak bu ürünler ile konsept bir düğün, nişan, doğum günü, baby shower ya da hastane odası hazırlıklarını birlikte keyifle tasarlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Sevgilerle

  • Adres: Aşağı Ayrancı

Atölyesnet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Atölyesnet firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.