Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölyesnet Hakkında

Atölyesnet; uzun zamandır yapmayı planladığım kişiye özel tasarım ve hediyelikleri; ağabeyimin düğün hazırlıkları sırasında hayata geçirmiş olduğum, 36 yıllık maket sektöründe hizmet veren Atölye78 'in bir alt kuruluşudur.

Her şeyin size özel ve kusursuz olmasını istediğiniz düğününüze gelen konuklarınıza vereceğiniz hatıranın; kalıcı, kullanıcı ve her gün göz önünde bulunarak sizi hatırlatması için kişiye özel magnetler hazırlayarak başlayan serüvenimiz bir çok farklı alanda da sizlere hizmet vererek devam ediyor.

Baskı davetiyelerden farklı tasarımları ile dikkat çeken lazer kesim davetiyeler, parti eğlence aksesuarları, bardak altlıkları ve suplalar, kapı süsleri, pasta üzeri süsler, araba dikiz aynası süsleri, kişiye özel fotoğraf çerçeveleri, isimlikler ve harf çalışmaları...

Size özel olarak hazırlanacak bu ürünler ile konsept bir düğün, nişan, doğum günü, baby shower ya da hastane odası hazırlıklarını birlikte keyifle tasarlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Sevgilerle

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Aşağı Ayrancı

  • Haritadaki Konumu

    Atölyesnet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.