Canto Orkestrası

Canto Orkestrası

Müzik

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Entsrüman Solo Performans, Müzik Grubu, Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Fasıl Grubu
  • Minimum Fiyat10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?2 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Saat/Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Emrah Hacıoğlu tarafından kurulan Canto Orkestrası Ankara’nın en geniş ve kapsamlı müzik ekiplerinden biri olarak hizmet veriyor. Eğer müzik ve ses sistemleri ile ilgili bir ihtiyacınız varsa eğitimli ve tecrübeli bir ekip olarak kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızdayız.

Müzik ve organizasyonlara dair hizmetlerimiz saymakla bitmez ancak biz yine de biraz bahsedelim ve böylelikle karar aşamanıza yardımcı olalım. Orkestramızla düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, balolar, galalar, şirket organizasyonları, kokteyller, mezuniyetler ve benzeri aklınıza gelebilecek her türden özel davete katılabiliyoruz. Buralarda, sahne kurulumlarından ekipmana, müzisyenden ışık sistemlerine kadar her türden ihtiyacı yine biz karşılayabiliyoruz. LED perde, truss alternatifleri, podyum hizmetleri, lazer ve salon boyama gibi teknik gereksinimleri en kaliteli şekilde sağlıyoruz.

Canto Müzik olarak bünyemize bağlı çok sayıda sanatçı ve orkestra mevcut. Bunların her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış yetenekli müzisyenler ve her zevke hitap edebilecek yelpazedeler. Bu sebeple müşterilerimizin tarzına uygun ve en doğru ekiple onları buluşturabiliyoruz. Müzik türü, enstrüman, tarz, vokal ve daha birçok değişkene göre belirlendikten sonra geriye sadece planlama kalıyor. Düğünden önce çiftlerimizle bir toplantı yapıyor ve bu esnada program akışını, saatini, tüm müzikleri ve tam anlamıyla düğün sürecinin üzerimize düşen kısmını planlıyoruz.

Peki, hangi müzik tarzlarını nasıl icra ediyoruz? Öncelikle a’dan z’ye tüm zevklere hitap edebildiğimizden şüpheniz olmasın. Buyurun sayalım; klasikler, yabancı pop, caz, Türkçe slow ve pop, 45’likler, Napoliten, Roman, her türden oyun havaları ve halaylar da dâhil pek çok türde seçeneğimiz mevcut. Tüm düğün boyunca yanınızda olup orkestra olarak hizmet verebilmemizin yanı sıra bir de daha kısa ânlar için de bizi tercih edebilirsiniz. Bu minvalde; duo ve trio gibi klasik müzik, mehter ekibi, seğmenler, davul-zurna, bando, kız alma ve Balkan gibi karşılamalar da yapabiliyoruz.

Canto Orkestrası fiyatları veya daha detaylı hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Yukarı Dikmen Mahallesi Aleksander Dubçek Caddesi No: 5/8 Çankaya Yıldız, Ankara

Canto Orkestrası Yol Haritası

1 yorum

M&K

Muge & Kadir

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Emrah bey herseyi bize birakin demisti, oyle yaptik. Hersey harikaydi. Muzikler ve eglence performansi cok yuksekti

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Canto Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!