Ankara Modern Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Ankara Modern Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Ankara Modern Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Hip Hop

Ankara Modern Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ankara Modern Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ankara Modern Orkestrası Hakkında

Özel davetleriniz için şahane bir orkestra ile çalışmayı düşünürseniz, Ankara Modern Orkestrası olarak size hizmet vermeye hazırız.

Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı küçük bir Anadolu kasabası olan Ankara, yurdumuzun başkenti olmayı başarmış bir yer. Bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapan, bürokrasinin ve eğitimin nabzının attığı başkentimiz Ankara orkestramızın isim ve esin kaynağı oldu.

Vizyonumuz ise tarzımız ve müziğimizi en kaliteli biçimde sunmak. Tüm çabamızı sizi ve sevdiklerinizi doyasıya eğlendirmek için harcıyoruz. Yılların deneyimine sahip tecrübeli sanatçılardan oluşan orkestramız ile size memnuniyetle hizmet veriyoruz. Bir düğünde veya bir davette yolu bizimle kesişen herkes bir daha bizi unutamıyor. Hatıralarınızda yer edecek müzikal bir ziyafet yaşamak istiyorsanız, mutlaka bizimle çalışmalısınız. Yurdumuzun seçkin tesislerinde, otellerinde, özel gece ve törenlerinde sahne alıyoruz. Size müzikal anlamdan güzel şeyler sunuyor, gök kubbede hoş bir sada bırakıyoruz.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Eğlencenizde olmazsa olmaz dediğiniz tüm detayları masaya yatırıyoruz. Çalışmalarımızdan ve hizmet içeriklerimizden size bahsederek hakkımızda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Titiz bir planlama ve hazırlık süreci yürütüyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda gereken desteği size sağlıyoruz. Sahnede görsel anlamda şık bir görüntü oluşturuyoruz. Birbirimizle uyumlu şekilde giyiniyor, resmi bir imaj çiziyoruz.

Düğününüzden saatler önce mekana geliyor ekipmanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Ses provaları alıyor, sorunsuz bir hizmet almanız için gereken ne ise onu sağlıyoruz. İstediğiniz müziklere davetinizde yer veriyoruz. Geniş müzik repertuvarımızla keyifli bir eğlenceye şimdiden hazır olun!

Siz de Ankara çıkışlı müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız hizmetlerimiz ve Ankara Modern Orkestrası fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yıldız 4.Cad.694.Sok.No 11/A Çankaya / Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ankara Modern Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.