Müzik Ankara

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Hakkında

Düğün davetinizde en renkli ve orijinal Ankara düğün müzik grupları sahne alsın istiyorsanız, 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet’te buluşalım! Eğlence ve davet sektöründe 15 yıllık bir deneyime sahibiz. Türkçe pop müziğimizin değerli sanatçılarının menajerliğini yapmanın yanı sıra muhteşem organizasyonlar düzenliyoruz. 90’ların en unutulmaz isimleriyle düğün gecenize renk katacak, size ve misafirlerinize adeta bir müzik şöleni yaşatacağız. Nostaljik bir düğüne hazır mısınız?

Deneyim

Düğün davetlerimizin organizasyonlarında 15 kişiden oluşan tecrübeli ekibimizle görev alıyoruz. Çiftlerimize her zaman profesyonel bir hizmet verip hızlı çözümler sunabiliyoruz. Düğün davetlerinde bizi görmek isteyen çiftlerimize sahnede Yonca Evcimik, Nez, Ferda Anıl Yarkın, Ragga Oktay ve Mansur Ark gibi sanatçılarımız eşlik ediyor. Düğün davetinizde çok özel DJ performansları isterseniz, DJ Hakan Küfündür ve DJ Fikret Kocamaz’la büyülü saatlere hazır olabilirsiniz.

Hizmetler

Ankara düğün müzik organizasyonlarımızda yer almasını istediğiniz sanatçılarımız size ve misafirlerinize geniş bir repertuar hazırlıyoruz. Canlı orkestra hizmetimiz ve DJ performanslarımızla yıllardır hafızalarımızdan silinmemiş ve dillere pelesenk olmuş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sizi çok eğlenceli saatlerin beklediğinden şüpheniz olmasın. Davetlerinizde ses, truss, ışık ve sahne sistemleri gibi teknik ekipmanlar konusunda da bizden destek alabilirsiniz. Düğününüzden 2 hafta önce iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Müzik Türleri

Düğün davetlerimizde nostaljik Türkçe şarkılar ve 90’ların birbirinden güzel pop şarkılarını seslendiriyoruz. Uzun yıllardır büyük keyifle dinlediğimiz şarkıların mimarı olan sanatçılarımız size unutulmaz bir gece yaşatıyor. Düğün gecenizin en enerjik şarkıları Yonca Evcimik’in dudaklarından dökülürken, Ragga Oktay ile yerinizde duramayacaksınız. Romantik prens Ferda Anıl Yarkın’ın büyülü sesiyle ilk dansınızı yaparken 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet’i tercih ettiğiniz için “iyi ki” diyeceksiniz.

Ek Hizmetler

Bir daha tekrarı olmayan bu özel geceyi daha da muhteşem bir hale getirmek elimizde. Ön görüşmemizde dilediğiniz sanatçımız arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer özellikle beğeniyle dinlediğiniz şarkılar varsa, size özel bir şarkı listesi de hazırlamamız mümkün. Sahnede görmek istediğiniz sanatçı veya sanatçıların yanı sıra dans grupları ve dans şovları da sizleri bekliyor. Müziğin değerli isimleriyle düğün gecenizde farklı bir hava estiriyoruz.

90’lar sanatçılarıyla nostaljik bir düğün ister misiniz? Siz de eski Türkçe şarkılara bizim kadar hayransanız ve düğününüz için bu tarz keyifli bir eğlence arıyorsanız, sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ankara düğün müzik organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız varsa, sayfanın yan tarafındaki formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Eğlenceye ve romantizme doyacağımız düğün davetinizde buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Şanslı çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Konsept Müzikler

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği fiyatları ne kadar?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans süresi ne kadar?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet piknik, bayi toplantısı, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet hangi ek hizmetleri sunuyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman, dans grupları, açık havada performans".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.