Bolu Kulüpler ve Davet Alanları

Bolu'nun kulüp ve davet mekanları Düğün.com'da! Tıkla, mekanları incele, düğün davetin için en uygun mekanı seç, hemen fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Bolu Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Düğününüzü Kokteyl Şeklinde Yapmaya Ne Dersiniz?

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar uzun bir düğün yapmayı planlamıyorsanız, şık bir kokteyl davet ile konuklarınızla hoş saatler geçirebilirsiniz. Kokteyl düğün seçeneği ile konuklarınızı servis masaları etrafında, hoş sohbetler eşliğinde ağırlayabilir, ayrıca kimi kiminle hangi masaya oturtacağınız derdi yaşamadan, güzel bir davet verebilirsiniz. Konuklarınıza, kanepeler, peynir tabakları, havuç ve salatalık dilimleri, zeytin, cips, kuruyemiş, alkollü ve alkolsüz içkiler ikram edebilirsiniz. Kokteyller bir-iki saati aşmayan davetlerdir. Eğer davetlilerinizle daha uzun süre bir arada olmak isterseniz kokteyl prolonge sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Böyle bir davette süre daha uzun olduğu için, ikramlarınızın da daha doyurucu olması önem taşır. Mesela servis masalarında, mini pizza ve hamburgerler, küçük köfteler ve tavuk çöp şişler, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, tek lokmalık tatlılar ve içecek ikramlarına yer verilebilir.

Kulüp ve davet alanları sizi göl, deniz, doğa, panoramik şehir gibi farklı manzaralarla karşılayan mekanlardır. Dilerseniz büyük bir bahçesi olan bir davet alanında hoş bir kır düğünü yapabilir ya da havuz başı seçeneği sunan bir kulüpte konuklarınızla açık havada vakit geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Düğününüzü açık havada yapmayı planlıyorsanız, olası kötü hava koşullarına karşı, hava durumu aracını kullanarak, tedbirinizi önceden alabilirsiniz.

Bolu Kokteyl Düğün Mekanları

Bolu’da kokteyl yapabileceğiniz düğün mekanı arayışı içerisindeyseniz, bulunduğunuz sayfadan faydalanarak, kriterlerinize ve bütçenize uygun firmaları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.