Elit Elegance’ta Yeşile Boyalı Rüya Gibi Bir Düğün

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:58 dakika

28.05.2021

İzmirli çiftler için müthiş bir kır düğünü mekanı önerimiz var! Elit Elegance’ın hizmetlerini inceledik, düğün paketine baktık, eğlence katsayısını araştırdık ve sizin de burayı seveceğinizi düşündük. Hazırsanız sizi yazıya alalım!

Elit Elegance

İzmir Balçova’da 5 senedir düğün sektöründe hizmet veriyor Elit Elegance! Süslemeleri, sunduğu hizmetler, çiftlere yaptıkları jestler ve çok daha fazlasıyla bu mekanı seveceğinizi düşünüyoruz. İlgimizi çeken detayları ve mekanın hizmetlerini incelemeye başlayalım!

Elit Elegance Event & Wedding’in Öne Çıkan Özellikleri

 • Kötü hava koşullarına karşı şemsiyeler ile önlem alınıyor.

 • Tüm düğün süslemelerinde canlı çiçek kullanıyorlar.

 • Sinema ve TV filmlerine ev sahipliği yapmışlar.

 • Balayı odasında konaklama hediye ediyorlar.

 • Fotoğraf çekimine uygun birçok alanları var.

 • Düğünün yanı sıra after parti konusunda da çok başarılılar.

Elit Elegance

2 Farklı Kır Alanından Dilediğinizi Seçin

Mekanda birbirinden keyifli düğün alanları bulunuyor. Bu alanlardan kişi sayınıza ve konseptinize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Elit Bahçe: 400 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Elegance Bahçe: Bu alanın 800 kişilik kapasitesi bulunuyor.

After Party Alanı: 50 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Dans Pistleri: 120 m2 genişliğinde ve kolonsuz.

Her iki düğün alanının arasında ses duvarları bulunuyor. Bu sayede aynı gün içerisinde iki farklı alanda da düğün yapılsa bile sesler birbirine asla karışmıyor. Hatta o kadar iddialılar ki; sesler karıştığı takdirde düğün ücretini iade etme garantisini veriyorlar.

Mekanda bulunan her iki alanın da girişleri birbirinden bağımsız. Ayrıca her alanla farklı bir yetkili ilgileniyor ve düğün akışını yönetiyor.

Elit Elegance

Elit Elegance’ın Düğün Paketinde Ne Ararsanız Var

Elit Elegance’ın çiftlere sunduğu düğün paketi oldukça zengin! Hizmetler şu şekilde:

 • Seçeceğiniz menü,

 • Canlı orkestra,

 • DJ,

 • Canlı yayın,

 • Pasta,

 • Süslemeler (beyaz ahşap lake sandalyeler, deri sandalyeli çiçekli lake beyaz nikah masası, masalara tek mumlu kristal taşlı şamdanlar, girişe taşlı yürüme yolları ve kırmızı halı)

 • Karşılama ekibi,

 • Sis makinesi,

 • Otomatik ateşlemeli yer volkanları ile yapılan giriş aktivitesi,

 • After party,

 • Shot party,

 • Lazer ışık sistemi,

 • Renkli robot ışık sistemi,

 • Güvenlik kamerası sistemi,

 • Organizasyonun takibi.

Elit Elegance

Elit Elegance’ta 5 farklı menü seçeneği bulunuyor. Bunlar; pasta&kola, kırmızı et, beyaz et, kokteyl ve kokteyl prolonge şeklinde. Belirli davetlileriniz için vejetaryen, çocuk, vegan ve diyabet menülerinin oluşturulmasını isterseniz, böyle bir imkanınız da bulunuyor.

Menülerin içeriklerine mekan yetkilileriyle beraber karar verebiliyorsunuz. İstemediğiniz lezzetleri çıkarıp, yenilerini eklemelerini talep edebiliyorsunuz.

Davetlilerinize sunacağınız yemekleri önceden tatmak istemez misiniz? Elit Elegance ile çalışırsanız düğünden 1 hafta önce gidip menü tadımı yapabiliyorsunuz.

300 kişilik düğünler için menü fiyatları şu şekilde:

Menü Fiyat
Tek Tabak 55 TL (kişi başı)
Kokteyl 60-80 TL (kişi başı)
Yemekli 90-120 TL (kişi başı)
Pasta & Kola 10.000-15.000 TL (toplam)

Küçük Ama Önemli Bir Detay: Düğün günü belirttiğiniz davetli sayısından %10 daha fazla servis hazırlığı yapıyorlar. Ekstra olarak gelen davetlileriniz için servis açıyor ve bundan bir ücret talep etmiyorlar.

Elit Elegance

İçkileri Siz Getirin, Servisi Onlar Yapsın!

Düğününüzde alkollü içecek servisi yapılmasını istiyorsanız, Elit Elegance size müthiş bir fırsat sunuyor! Mekana içkilerinizi siz getiriyorsunuz, sunumunu servis elemanları yapıyor. Üstelik bunun için ekstra bir ödeme yapmanız da gerekmiyor.

Siz dışarıdan ve toplu şekilde alkollü içecekleri satın alacağınız için çok uygun fiyatlara halledebiliyorsunuz.

Düğününüzde limitsiz alkol sunmak istemezseniz, davetlilerinizin mekandan sınırlı sayıda temin etmesi de mümkün. Böyle bir durumda düğün organizasyonundan sonra alınan içki adedi belirleniyor ve ödemesini yapıyorsunuz.

Elit Elegance

Düğünden Sonra Midye & Bira Partisine Hazır mısınız?

Elit Elegance eğlence konusunda sınır tanımayan ve unutamayacağınız bir düğün için tüm hizmetleri sunan bir mekan. Düğünden önce before party yapabildiğinizi belirterek başlayalım. Sonrasında ise after parti ile devam edilebiliyor.

Düğünden sonra 20 çifti kapsayan midye & bira konseptli bir parti düzenliyorlar. Üstelik bunun için sizden hiçbir şekilde ücret talep etmiyorlar!

Bu arada düğün organizasyonları 00:00’da biterken, after party ile gece 04:00’e kadar eğlenmeye devam edebiliyorsunuz.

Elit Elegance

Ramada Otel’de Balayı Odasında Konaklama Hediye!

Elit Elegance Event & Wedding’de düğününüzü yaparsanız, mekan yetkililerinin size güzel bir jesti oluyor! Ramada Encore Otel’deki balayı odasında ücretsiz bir şekilde konaklayabiliyorsunuz. Böylece düğünden sonra o yorgunlukla yollarda vakit geçirmiyor, otelin keyfini çıkarıyorsunuz.

Ayrıca uzak noktalardan gelen davetlileriniz için de bir çözüm üretmişler. Otelde konaklamak isteyen misafirleriniz olursa, onlara da indirimli fiyatlar sunuluyor.

Ramada Encore Otel’in mekan ile arasındaki mesafenin sadece 3 dakika olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Elit Elegance ile Anlaşırsanız Fotoğrafçı Aramanıza Gerek Yok

Elit Elegance yetkilileri aynı zamanda fotoğraf alanında hizmet veriyor. Yani mekanla anlaşırsanız bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz! Mekanın fotoğraf ekibinden çekim talebinde bulunabiliyorsunuz. Dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle çalışmanıza müsaade edilmediğini de belirtelim. Zaten çiftler böyle bir ihtiyaç duymuyorlar. Ekip, çok başarılı karelere imza atıyor.

Mekanın arka kısmında da çekim platosu yer alıyor. Burayı ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Elit Elegance

Mekanla İlgili Bazı Tüyolar

► Hafta içi yaptığınız düğünler için %25 indirimden faydalanabiliyorsunuz.

► Düğününüzden ne kadar süre önce mekanla görüşürseniz o kadar iyi. Ancak geç kaldıysanız da merak etmeyin. Çünkü müsait tarihler için 3 gün öncesinden bile anlaştıkları çiftler olabiliyor.

► Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak, süslemeleri onlara yaptırmanıza müsaade ediyorlar. Ancak böyle bir şeye ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz.

► Dilerseniz kuaför ve makyözünüzü mekana getirerek size ayrılan odada hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

► Bütçenizin sarsılmaması için taksitli ödeme seçeneğini talep edebilirsiniz.

Elit Elegance

Çiftler Elit Elegance Event & Wedding Hakkında Ne Diyor?

Mekanda düğün yapan çiftler, firma sayfasında tavsiyelerini paylaşmışlar. Bunlardan birkaçını sizinle paylaşmak istiyoruz:

Yağmur & Doğan: "Bilirsiniz ki evlenmenin en önemli ve en zor olanı düğün salonu tutmaktır. Orkestrasından tutun fotoğrafına hatta garsonuna kadar her ayrıntı çok önemlidir benim için. Zorlu ama bir o kadar da keyifli olan bu süreçte ben Elit Elegance ailesini seçtim. Aile diyorum çünkü hepsi kendi düğünleriymiş gibi önemsedirler, nazıma kahrıma tüm stresime katlandılar. Orkestra harika, fotoğraflarım ayrı bir harika! Hala bakmaya doyamıyorum. Dillere destan bir düğün istiyorsanız hiç tereddüt etmeyin."

Dilek: "Tüm çiftlere bu ferah mekanı tavsiye ediyoruz. Personelin yüksek ilgisi sayesinde harika bir gece geçirdik. Özellikle mekanın lokasyonu sayesinde misafirlerimiz ulaşım sorunu yaşamadı. Ayrıca dış çekim ve düğün klibimizi de kendi bünyelerindeki ekip ile yaptığımız için büyük kolaylık yaşadık. Tekrar buradan teşekkürlerimizi iletiriz."

Elit Elegance

Elit Elegance Event & Wedding İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Sahil Blv. No:12 Bahçeler Arası İnciraltı / İzmir

Telefon: 0232 335 5273

Nasıl Gidilir: Şehrin merkezinden tramvay, belediye otobüsü ve vapur gibi tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabiliyor.

Otopark: 300 araç kapasiteli ücretsiz otoparkları bulunuyor. Vale hizmeti de var.

Elit Elegance

Elit Elegance Event & Wedding’le ilgili paylaşmak istediklerimiz bunlardı. Eğer siz de mekandan ve hizmetlerinden hoşlandıysanız, mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Düğün.com çiftlerine özel sundukları indirimlere de göz atmayı unutmayın!

Yorum yap