Hayalim Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hayalim Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hayalim Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hayalim Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hayalim Garden Sıkça Sorulan Sorular

Hayalim Garden düğün fiyatları ne kadar?

Hayalim Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hayalim Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hayalim Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hayalim Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hayalim Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hayalim Garden düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Hayalim Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayalim Garden düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hayalim Garden Hakkında

Düğün mekânı olarak faaliyet gösteren işletmemiz Hayalim Garden Kır Düğün Salonu 29 Ekim Mahallesi Buca/İzmir’de sizlerle buluşuyor. Uzun yıllardır düğün sektöründe hizmet veren işletmemiz pek çok gelin ve damat adayının en özel günleri için ev sahipliği yapmıştır. Evlilik teklifi sonrasında gelen nişan, kına gecesi, düğün gibi evliliğe hazırlık seremoniniz süresince gerçekleştireceğiniz tüm özel günler için buradayız!

Bugüne dek mutluluklarına şahit olduğumuz çiftler arasına sizin de katılmanızı isteriz. Her zaman en büyük kazancımız düğünlerinizin sonrasında bize verdiğiniz olumlu dönüşler olmuştur. İnanın bunun yerini hiçbir şey tutamaz. Dönüşleriniz sayesinde işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bilincine vararak daha motive olmuş bir şekilde önümüzdeki düğünlere hazırlanıyoruz.

Kaynaklar bölgesinde kolay ulaşılabilir bir konumda hizmet sunan kır bahçemiz davetlileriniz için ulaşım kolaylığı sunmasının yanı sıra; kendi özel araçları düğününüze teşvik edecek konuklarınız ücretsiz olarak otoparkımızı da kullanabilecekler. Vale hizmeti de sunduğumuz otopark alanımız ile davetlileriniz araçlarını güven içinde park halinde bırakabilecekler.

Kır bahçemizde davetlileriniz için yuvarlak masa ve beyaz lake sandalyeler kullanıyoruz. Masa ve sandalye giydirmeleri için 5 farklı renk seçeneği sunuyoruz. Düğününüzün konseptine ve de zevkinize uygun olarak istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Yemyeşil kır bahçemizde doğa manzarasına doyacaksınız. Hayal ettiğiniz kır düğünü temasını oluştururken organizatör sorumlumuzun fikirlerine başvuracağınız gibi kendi organizasyon firmanız ile de çalışabilirsiniz.

Yetişkinler düğün gününün keyfini çıkarır iken minik misafirlerimizi de unutmadık. Yüz boyama ve çocuk oyunları oynayabilecekler bir etkinlik ve palyaço ile minik davetlilerimize keyifli saatler geçirtiyoruz. Ayrıca minik misafirlerimize popcorn ve pamuk şekeri ikramımız da mevcut.

İşletme bünyemizde bizimle birlikte çalışan düğün fotoğrafçımız ile fotoğrafçı arama gibi bir yükten de sizi kurtarıyoruz.

Düğününüze dair verdiğimiz hizmetler konusunda bizimle detaylı bir şekilde görüşmek isterseniz form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    29 ekim mahallesi Atatürk caddesi No: 187 Kaynaklar

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayalim Garden Yol Haritası

Hayalim Garden Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Mehmet

Düğün Tarihi: 01.09.2015


gayet güzel organizasyon yapıyorlar açık bir mekan yeşillik içersinde çam ağaçları vardı çevresinde ikramlı bir organizasyondu ikramlar gayet taze ve kaliteliydi orkestra ve ışıklandırma gayet güzeldi yetkili kişilerden memnun kaldım gayet yaklaşımları iyidi ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.