Gözde Kır düğünü*

Gözde Kır düğünü
Merkezi konumuyla ulaşım sorunu yaşatmayan, kır düğünü konseptine uygun olarak hazırlanmış doğal çim zemin üzerindeki oturma düzenine sahip olan Gözde Kır Düğünü alanı, 350 kişiden daha fazla konuğu sorunsuz ağırlayacak kapasiteye ve deneyime sahiptir. Standart süsleme, ses ve ışık sistemlerine sahip olan mekana, dilerseniz organizasyon firmasıyla anlaşma yaparak süslemelerde değişiklik yaptırabilirsiniz. Yeterli sayıda ve deneyime sahip olan servis ekibi, size özel olarak hazırlanmış olan menüleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde sunacaklardır. Hem servisten hem de menülerin lezzetinden memnun kalacağınız mekanın özel menü seçenekleri de bulunmaktadır. Çocuk menüsü, vejetaryen menüsü, vegan ya da diyabet hastası için özel olarak hazırlanmış olan menülere de yer verilmesi mümkün olmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
ER erkan Düğün Tarihi: 27/08/2015

Açık hava olması bir avantajdı bizim için kır düğünü konseptinde yapılan düğünümüzde 350 kişi konuk ağırladık. ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. tavsiye edebilevceğim bir mekan. lokasyon olarak kolay buklunabilne bir mekan. bizler memnun kaldık ve güzel bir deneyim yaşadık.

AL altun Düğün Tarihi: 01/08/2015

350 kişilik bir organizasyon düzenledik. mekanın alanı çok genişti . sülemeler masa düzeni çok hoşumuza gitti. konularım ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşanmadı.konuklarımdan geri dönüşler çok olumluydu. fiyat konusunda da tercih edilebilicek nezih bir ortam.

gülden Düğün Tarihi: 10/10/2014

Konsept çok iyiydi, düğün mekanımdan memnun kaldım. Yeni evlenecek çiftlere tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gözde Kır düğünü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gözde Kır düğünü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap