Gözde Kır düğünü

E-posta Gönder

Gözde Kır düğünü

Gözde Kır düğünü Hakkında

Merkezi konumuyla ulaşım sorunu yaşatmayan, kır düğünü konseptine uygun olarak hazırlanmış doğal çim zemin üzerindeki oturma düzenine sahip olan Gözde Kır Düğünü alanı, 350 kişiden daha fazla konuğu sorunsuz ağırlayacak kapasiteye ve deneyime sahiptir. Standart süsleme, ses ve ışık sistemlerine sahip olan mekana, dilerseniz organizasyon firmasıyla anlaşma yaparak süslemelerde değişiklik yaptırabilirsiniz. Yeterli sayıda ve deneyime sahip olan servis ekibi, size özel olarak hazırlanmış olan menüleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde sunacaklardır. Hem servisten hem de menülerin lezzetinden memnun kalacağınız mekanın özel menü seçenekleri de bulunmaktadır. Çocuk menüsü, vejetaryen menüsü, vegan ya da diyabet hastası için özel olarak hazırlanmış olan menülere de yer verilmesi mümkün olmaktadır.

İletişim

  • Adres:

    İnciraltı Cad. No:43 (Ağaçlı Yol) Balçova - İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder

Gözde Kır düğünü Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

er

Erkan

Düğün Tarihi: 27.08.2015


Açık hava olması bir avantajdı bizim için kır düğünü konseptinde yapılan düğünümüzde 350 kişi konuk ağırladık. ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. tavsiye edebilevceğim bir mekan. lokasyon olarak kolay... devamı 

al

Altun

Düğün Tarihi: 01.08.2015


350 kişilik bir organizasyon düzenledik. mekanın alanı çok genişti . sülemeler masa düzeni çok hoşumuza gitti. konularım ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşanmadı.konuklarımdan geri dönüşler çok olumluydu. fiyat konusunda da tercih edilebilicek nezih bir ortam.

Gülden

Düğün Tarihi: 10.10.2014


Konsept çok iyiydi, düğün mekanımdan memnun kaldım. Yeni evlenecek çiftlere tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.