Meyyali*

Meyyali
Şehrin içinde yemyeşil bir cennet...
Doğayı seven müşterilerine çeşitli mekan ve davet konseptleriyle Türk mutfağının en seçmece yemekleriyle, eşsiz lezzetler eşliğinde hizmet vermekte olan Meyyali yenilenen yüzü ile misafirlerine hizmete devam etmektedir.

Davet & Organizasyon

Meyyali, hayalinde kır düğünü olan tüm çiftlerimize bu güzelliği tecrübesi ile harmanladığı kusursuz bir servisle sunmaktadır. Doğanın eşsiz güzellikleriyle bezenmiş yemyeşil çimenler üzerinde bir aşk masalının en önemli anlarına şahitlik ediyoruz.
Kuruluşundan bu yana sayısız düğüne ev sahipliği yapmış olan Meyyali uzman kadrosu ile sizlere bir düğün organizasyonu hizmeti vererek her ayrıntıda sizlerle birlikte adım atmaktadır.

Tüm gün sürecek aktiviteleriniz için geniş alan ve kapalı mekan alternatiflerimizle 50 kişiden 500 kişiye kadar her türlü organizasyonlarınızda eksiksiz alt yapımız ve teknik donanımımızla tercih edilmekteyiz.

Meyyali bünyesinde gerçekleştirilen davetler...
Düğün Daveti
Nikah Kokteyli
Nişan
Kına Gecesi
Doğum Günleri
Barmitzva
Evlilik Yıldönümü
Kurumsal Organizasyonlar

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
AY Ayşegül Düğün Tarihi: 12/09/2015

Ferah bir mekan, dışarısı güzel havuzu var. Sonbaharın sonuna doğru olmuyor ama açık alanda havadan dolayı. Yiyeceklerden çok memnun kalmadık, müzik çok iyiydi canlı müzik vardı. Kışın kapalı mekanı öneriyorum. Çalışanlar güler yüzlü ilgili ve hızlılardı. Ulaşımda konuklarımız sorun yaşamadı kolay bulunur bir yerde, otoparkı da var. Mekan görsellik açısından gayet güzel ve hoştu. Görsellik ve süslemeler de renkler standart, mekan belirliyor, dışarı dan organanizasyon şirketi ile anlaşabiliyorsunuz ama biz istemedik.

EK Ekrem Düğün Tarihi: 05/09/2015

Biz nikahtan sonra küçük bir yemek tercih ettik, yaklaşık 50 kişilik bir yemek düzenledik. Mekanın atmosferi çok güzeldi içeriside dışarısıda aynı şekilde çok şıktı. Ayrıca çok büyük bir yer rahatlıkla düğün bile yapılabilir. Hizmetide güzel özellikle yemekleri. Müzikte güzeldi sanatçı başarılıydı. Ulaşım konusunda da biz bildiğimiz için kolay bulduk tabi ama başkaları biraz zorlanmış olabilir ama kesinlikle çok rahat ulaşılabilir bir konumda.

F&B Fulden & Berkay Düğün Tarihi: 29/08/2015

Ben Meyyalide dügün yapmak için 2014 yılı sonunda anlaştım. 2015 ayı agustos ayı için dügün tarihim belli oldu. Benim tüm düğün sürecimi mahfeden, asla verdıklerı sözleri tutmayanü kır dugunu mekanı bes para etmez bir firmadır. Dugunume 1 ay kala kır alanına gittigimde karşılaştığım manzara dehşet vericiydi. Yıllardır dokunulmamış boş bir arka bahçeden farksız bir yer. Çimlerin bile bakımı yapılmamıştı. mekandaki çok ciddi eğim var. Düzelticez dediler ama yapmadılar. Cok bakımsız bir boş alan. Size kışın, mekanla ilgili yazın şöyle yapıcaz boyle düzenlicez demelerine sakın inanmayın. Ben dügüne bir ay kala aglayarak dügünü iptal etmek zorunda kaldım. Asla bir muhattap bulamıyorsunuz her yetkili maksimum 1 ay sonra ayrılıyor. Mekanın ciddi para sıkıntısı var. Parayı vedikten sonra dügün yapamama ihtimaliniz var. Ben düğünümü mekanın kötülüğü yüzünden misaiflerimize rezil olmamak icin iptal etmek zorunda kaldım. Bu mekan yuzunden dügün yapamadım. Kendilerine verdigim kaporayı hala bana vermiyorlar. Bizi sürekli oyalıyorlar. Telefonlarımıza cıkmıyorlar. Yeni evlendim borcum var fakat paramı vermedikleri için magdur oldum. Sakın burada dügün yapmayın. En güzel gününüz mahfolabilir.

UM Umut Düğün Tarihi: 29/08/2015

Tercih ettiğimiz tarih aralığında açık bir alan istediğimiz için baktığımız mekanlar arasında en iyi mekan burasıydı, çok da memnun kaldık. Kuzenim organizasyon işleri ile uğraştığı için de bu mekanı önerdi bize. Kokteyl tarzında olan düğünümüz de kır düğünü konsepti uygulandı diyebilirim. Verandaları vardı ve aşağıya doğru inen bahçeleri mevcuttu çoğu misafirimiz veranda kısmında ağırlandı. 100 kişilik organizasyonumuz da 4 tane garson vardı ve çok da iyi çalıştılar. Memnun kaldık. Oldukça merkezi bir yer de konumlanıyor mekan. Çok keyifliydi her şey.

EM emre Düğün Tarihi: 29/08/2015

Kalitesine ve konumuna göre fiyat olarak oldukça uygun bir mekan. Açık alanı, restaurantı, bahçe kısmı oldukça güzel ve şirin biz 130 kişi üzerinden bir anlaşma yaptık ama 150 kişiyi bulan konuğumuz oldu, rahat rahatta sığdığımızı söyleyebilirim. Herkes memnun kaldı, düğün sonrasında misafirlerimizle görüştüm oldukça olumlu geri dönüşler oldu. Çok güzel bir deneyim oldu bizim için, ses, müzik sistemi güzeldi, dj oldukça başarılı, kesinlikle tercih edilebilecek bir mekan.

SO Songül Düğün Tarihi: 22/08/2015

Daha öncede gittiğim bu mekandan oldukça memnunum. Dizayn olarak çok güzel bir yer. İçerisi küçük bir ortam olsa da bahçesinin geniş olmasıyla çok hoş ortam. Yetkililerin garsonların ilgisinden gayet hoşnut kalırsınız. Ayrıca lezzet bakımından tavsiye ederim.

E&G Emel & Gökhan Düğün Tarihi: 25/07/2015

Meyyali zaten daha önceden de müşteir olduğum bildiğim bir mekandı memnuniyetim o zamanlardan yani. Düğün organizasyonum içinde burayı tercih ettiğim için çok menunum. Gerçekten yetkililerin ve garsonların ilgisi çok iyiydi. Yemekleri de aynı şekilde başarılıydı. Zaten Mekanın otmosferine diyecek bir şey yok kesinlikle çok başarılılar.

OZ ozge Düğün Tarihi: 14/06/2015

350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik ve çok memnun ayrıldık mekandan. Kır düğünü konseptinde oldukça başarılı bir yer bunun dışında garsonları ilgili gece boyunca hiç şikayet almadık mekanla ve garsonlarla ilgili. Görsellik bakımından da çok hoş ve güzel atmosfere sahip bir mekan.

FA Fatmanur Düğün Tarihi: 18/10/2014

Mekanda oldukça özgürsünüz yer olarak rahat bir mekan ve istediğiniz derecede özgür bir mekan ve boğazı gören yeşilliklerin içinde eski türk filmleri havasını andırıyor zaten müzik olarakta 45 liklerin müziğinin çaldığı bir mekandı bahçe mevcuttu ve bahçeyide isterseniz size ışıklarla süsleyip bir konsept yapıyorlar istediğiniz şeyleri söylerseniz birebir aynılarını yansıtıyorlar bu yönden çok beğendim bir mekandı ve düğün esnasında ben neyi istediysem onu çaldılar onun haricinde normal bir günde gittiğinizde yemek yemeye 45lik bir müzik mevcut.Gelin ve damat isteği doğrultusunda gerçekleşti herşey buda bizi çok memnun etti mekanın kahverengi agırlıklı süslemeleri mevcuttu belli bir konsept istiyorsanız bunu size karşılıyorlarda ortam kapasitesi olarak mekan 60 yada 100 kişilik bir organizasyonluk mekan.Video istiyorsanız 1000 ile 1500 lira pazarlık payı var yani 1000 indirmiişleredi fotoğrafları sonradan seçiyorsunuz 7.50 lira tanesi ve 50 fotoyu size 300 lira gibi orda foto çekimi yapıp hemen veriyorlarda 15 liraya dıaşrdan fotoğrafçı getirmek yasak mekanın bir fotoğrafçısı mevcut olduğu için.Mekan oldukça ulşımı rahat olan bir yerde merkezde bir alanda istinyeye giderken toplu taşıma araçları olsun kendi araçlarınızla ulaşım sağlayabilrsiniz.Mekan rahat bir alan olduğu için tavsiye ediyorum nikah sonrası yemekli bir eğlence düşünüyorsanız samimi arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir mekanda çok güzel bir eğlence istiyorsanız çok pahalı da olmasını istemiyorsanız gayet uygun sevdiklerinizle rahat bir şekilde eğlenilecek bir yer ben çok memnun akldım mekanı oldukça beğendim.

BA BANU Düğün Tarihi: 20/09/2014

çok memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Meyyali ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Meyyali hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap