Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Mersin

Yılmaz Müzik ve Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yılmaz Müzik ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Yılmaz Müzik ve Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yılmaz Müzik ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yılmaz Müzik ve Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce, yakınlarınızla hoş vakit geçireceğiniz ve doyasıya eğleneceğiniz bu muhteşem gecede, her detay düşünmek zor mu geliyor? O zaman, işi bir bilene bırakın! Yılmaz Organizasyon ailesi olarak kına gecenizi organize etmeye talibiz! Siz hayatınızın normal seyrine devam ederken biz de bir yandan, kına gecenizi planlıyoruz. Böylece, hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan bu muhteşem organizasyonun keyfini sürüyorsunuz!

Bu güzel gece için ilk olarak, nasıl bir kına gecesi hayalinizin olduğunu soruyoruz. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyim için, her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Biz de size bunu sunuyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de kollarımızı sıvıyoruz!

Kına geceniz için seçtiğiniz mekanda günün ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre organize ediyoruz. Ardından, masa örtülerini tercihinize göre seriyoruz. Gecenin ruhunu yansıtması açısından koyu renkleri seçmenizi öneririz. Aydınlatma ve ses ekipmanlarını da güzelce yerleştiriyoruz. Gece boyu eğlencenin durmaması için harika şarkılardan oluşan bir listeyi de hazırda bulunduruyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyun ikramıyla karşılıyoruz ve hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Sonrasında is nedimelerimizle birlikte siz, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Davul şovlar ve uyumlu dans gösterileriyle bu aşamayı renkli hale getiriyoruz.

Kına geceniz bittiğinde ise, minik hediyeler ve kuru kına ikramlarıyla, bu özel gecenizden konuklarınıza bir hatıra bırakmış oluyoruz.

Yıllar geçse de hatırlanacak bir kına gecesi deneyimi için bizimle anlaştığınız takdirde, yukarıda bahsettiğimiz ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Kararınızı verdiyseniz ve Mersin kına organizasyonları arasında, bu güzel gecenize ev sahipliği yapmamızı isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Turgut Türkalp Mahallesi 204.Caddesi Özbak Apartmanı Altı 35/ C Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.