Aslıhan Motel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aslıhan Motel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Aslıhan Motel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Aslıhan Motel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aslıhan Motel Sıkça Sorulan Sorular

{Aslıhan Motel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aslıhan Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Aslıhan Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Aslıhan Motel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aslıhan Motel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Aslıhan Motel Hakkında

Kır bahçemizde açık havada kına gecesi yaşamak isteyenleri Aslıhan Motel Mocamp’a bekliyoruz. Konusunda uzman ekibimizle birlikte ustalarımızın ellerinden çıkan lezzetleri huzurlu bir konaklamayla sunuyoruz. Amacımız yıllar sonra da dost kalabilmek…


Trendleri ve teknolojiyi takip eden bir yapıya sahibiz. Bütçemiz çerçevesinde bu yeniliklere kucak açıyoruz. Çalışma prensibimiz gelişime açık olmakla alakalı olduğu için elimizden geldiğince kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Tesisimizde konforu ve aile sıcaklığını verdiğimiz tesisimizde 20 odaya sahibiz. Sadece konaklama değil çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Örneğin, plaj voleybolu ya da futbolu oynamak isteyen misafirlerimizi ağırlıyoruz. Masa tenisi, dart, kano ve bisiklet gibi seçeneklerimiz de mevcut. Tabii ki minik misafirlerimizi de düşündük. Onlar için bir oyun parkı inşa ettik. Hatta bu sayede davetleriniz esnasında onlarda keyifli vakit geçiriyorlar.


Konum olarak oldukça merkezi bir noktadayız. Kolayca tesisimizi bulabildiğiniz gibi park sorunu da yaşamıyorsunuz. Biraz diğer olanaklarımızdan da bahsedecek olursak; restoran, çay bahçesi, davet alanı gibi seçeneklerle de karşınıza çıkıyoruz. Gece 2’ye kadar kına gecenizin tadını çıkarabiliyorsunuz. Üstelik bir kır alanında yapıyorsunuz bunu. Öncesinde bir araya geldiğimiz yapacağınız davetin ayrıntılarını konuşuyor ve bir kına programı oluşturuyoruz. Bu sayede endişesiz ve rahat bir şekilde kına gecenizin keyfini çıkarıyorsunuz.


Kır bahçemizin içerisine girdiğinizde kırmızı halıyı takip edince geniş pistimize ulaşıyorsunuz. Rahatça dans edebildiğiniz gibi dilerseniz bir kına ekibiyle de giriş yapabilirsiniz. Böylece hem kendinize hem de misafirlerinize bir şov yaratabilirsiniz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Bu kadar basit bir işlem sayesinde telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz ve eğlenceli kına davetinizin planlamalarına başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Güzelyurt Mah. Rauf Denktaş Cad. No: 46 / 2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aslıhan Motel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.